20 Eylül 2018

Kuzuluk gençleri festival istiyor


Akyazı'nın Kuzuluk beldesinde öncülük yapan bir gençlik gurubu beldelerinde festival yapılması için yürüyüş tertip etti.

Yürüyüş
Kuzuluk İhlas Kaplıca Caddesinden başlayan yürüyüş Kuzuluk Belediye binasında son buldu. Belediye önünde toplanan gençler önce bir dakikalık saygı duruşunda bulundu. Daha sonra yürüyüş yapanlar adına Emre Şengeç bir basın bildirisi okudu. Şengeç, basın bildirisinde 'Bu yürüyüşü düzenlemekle kimseyi protesto etmiyoruz. Biz beldemizde her yıl tekrarlanan ve geleneksel hale getirilmiş bir festivalimiz olsun ve adımız ülke geneline yayılsın hatta ülkeler arasına uzansın istiyoruz. Bizler hızla gelişen ve büyüyen ülkemizde, Kuzuluk Beldesinde de festival yapılıyor dedirtmek istiyoruz. Adı ne konulursa konulsun yapılacak olan festivalin beldemize olumlu sonuçlar vereceğini düşünüyor ve bize yönetenlerin bu isteğimize duyarsız kalmamalarını istiyoruz' dedi. 'Bizimde festivalimiz olsun' pankartı ile yürüyüş yapan Kuzuluklu gençlere geçtikleri evlerden büyük destek ve alkış geldi. Ayrıca yürüyüş esnasında o bölgeden geçmekte olan araçların da yürüyüş yapanlara eşlik ederek destek verdikleri gözlendi. Yürüyüşü tertip edenler ve katılanlar basın bildirisinin ardından sessiz bir şekilde belediye binası önünden ayrıldılar.
3 Eylül 2011 , Cumartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI