22 Temmuz 2019

Şirket kongresi bekleniyor


Hoca konusunda alınan karar A.Ş. kongresinden sonra açıklanacak

İlk toplantıda Şaban Yıldırım'dan başka teknik direktör ismi konuşmayan yönetim aldığı kararı henüz kamuoyuna açıklayamadı. Başkan Erdal Taşkın'ın imza yetkisini aldığında bu kararı açıklaması bekleniyor.

Açıklamadılar
Sakaryaspor Yönetimi ilk gerçekleştirdiği yönetim kurulu toplantısında teknik direktör için kararını Şaban Yıldırım'dan yana verdi. Ancak yönetimin verdiği kararı kamuoyuna açıklamaması kafaları karıştırdı. Toplantı sonrası kulüp resmi sitesinden 'Yönetim kurulu toplantımızda teknik direktör konusu üzerinde konuşuldu. Son derece önemli ve hassas olan bu konu hakkında yönetim kurulu üyelerimizle görüş alışverişinde bulunuldu. Teknik direktörümüz ile ilgili bir kaç gün içinde yönetim kurulumuz nihai kararı verecektir' açıklaması yapıldı.
A.Ş. genel kurulu
Sakaryaspor Yönetimi'nin Şaban Yıldırım'dan başka teknik direktör ismi konuşmadığı öğrenildi. Ancak Şaban Yıldırım isminin kamuoyuna resmi olarak açıklanamamasının sebebinin Başkan Erdal Taşkın'ın henüz Sakaryaspor A.Ş.'de imza yetkisini alamadığından kaynaklandığı ileri sürülüyor. Sakaryaspor'da imza yetkisi halen daha Halit Evin'de bulunuyor. Sakaryaspor A.Ş. kongresinin ne zaman yapılacağı konusunda ise herhangi bir gelişme yok.

Görev dağılımı da açıklanmadı

Sakaryaspor'da yönetim teknik direktörün yanı sıra yaptığı görev dağılımını da açıklamadı. Sadece Nihat Özcan'ın basın sözcüsü olduğu belirtilirken diğer görevlendirmeler resmi olarak kamuoyuyla paylaşılmadı. Yönetimin aldığı kararları ne zaman açıklayacağı ise merakla bekleniyor.
3 Kasım 2011 , Perşembe Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI