22 Temmuz 2019

Akar isyan etti


KANSERDER Başkanı Nihal Akar, dün n İl Genel Meclisi'nde konuştu. Yetkililerin yardım sözlerini tutmadığını söyleyen Akar, 'Bize bir hizmet yeri tahsis edemediler.

ÇAYIMIZI İÇMEYE GELİN
KANSERDER Başkanı Nihal Akar, dün n İl Genel Meclisi'nde konuştu. Yetkililerin yardım sözlerini tutmadığını söyleyen Akar, 'Bize bir hizmet yeri tahsis edemediler. Sakarya kanser vakalarında Marmara'da 2. sırada olmasına karşın derneğimiz görmezden gelindi. Sizlerden de artık bir şey istemiyorum, derneğimize gelip çayımızı için yeter' dedi.
TELEFONLARA ÇIKMIYORLAR
Gazetemize özel açıklamalarda da bulunan Akar, 'Bazı belediye başkanlarının telefonlarını bile şoförleri açıyor. Bir sürü derneğe yardım ediyorlar ama bizi görmezden geliyorlar. Erenler ilçe olunca yer verecekti, sözünü tutmadı. İl Genel Meclisi'nde 2 yıl önce hizmet yeri tahsisi için karar alındı, yılda 15 bin TL yardım kararı da boş çıktı' diyerek tepki gösterdi.
BİZİMKİLER ÇOK DUYARSIZ
Akar, sözlerini şöyle noktaladı: 'Kanser hastalarının bakımı çok zor. Maalesef yetkililer, işadamları çok duyarsız. Hastalarımız bile yetkililer kadar aciz değil. Sivas, Bursa, Uşak'ta belediyeler; Çorum ve Muş'ta da valilik kanser derneğine yer tahsisi yaptı, kendi gelirlerini elde edebilecekleri olanaklar sundu. Bizim yetkililerimiz onlar kadar olamadı.'
29 Kasım 2011 , Salı Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI