19 Temmuz 2019

AA Bölge Müdürü Vali'yi ziyaret etti


Anadolu Ajansı (AA) Bölge Müdürlüğü görevine başlayan Atakan Çelik, Vali Mustafa Büyük'ü ziyaret etti. Çelik, Vali Büyük'e AA'nın yeniden yapılandırılması kapsamında yürütülen faaliyetler hakkında bilgi verdi.

Çelik'ten Vali'ye ziyaret

Anadolu Ajansı (AA) Sakarya Bölge Müdürü Atakan Çelik, Sakarya Valisi Mustafa Büyük'ü ziyaret etti.
İlk 5 ajansı
Dünyanın ilk 5 ajansı içinde yer alma vizyonuna yönelik olarak, yürütülen yeniden yapılandırma çalışmaları kapsamında, Sakarya, Kocaeli, Düzce ve Bolu'daki büroların dahil edilmesiyle oluşturulan AA Sakarya Bölge atanan Atakan Çelik, ilk
ziyaretini Sakarya Valiliğine gerçekleştirdi. Vali Büyük, ziyarette yaptığı konuşmada, Edirne'de görev yaptığı dönemde bölge müdürlüğü olarak faaliyet gösteren Anadolu Ajansının gücünü yakından takip etme fırsatı yakaladığını belirterek, bölge müdürlüğü için Sakarya'nın seçilmiş olmasının şehir açısından önemli olduğunu söyledi. Çelik ise Vali Büyük'e ajansın faaliyetleri ve belirlenen hedefler konusunda bilgi verdi. AA Sakarya Bölge Müdürü Çelik, Sakarya Valisi Büyük'ü ziyaret etti.
3 Aralık 2011 , Cumartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI