20 Haziran 2019

Kanka kayıp


Kanka kayıp

Vali Yardımcısı Halk Nuri Ballı ile yurt dışına tatile gidecek kadar arkadaşlık kuran işadamı Bekir Şahin piyasaya yaklaşık milyonlarda YTL borç takarak ortadan kayboldu.

Meşhur yemekçi
Vali Yardımcısı Haluk Nuri Ballı başta olmak üzere üst düzey bürokratlarla çok yakın ilişki içinde olan Yavuz Selim Yemekçilik şirketinin sahibi Bekir Şahin bankalara ve piyasaya milyonlarca YTL'lik borcunu ödemekte zorlanınca kayıplara karıştı. Vali Yardımcısı Haluk Nuri Ballı ile geçtiğimiz yıl İtalya'ya birlikte tatile giden Şahin kamu kuruluşlarının yemek ve araç kiralama ihalelerine katılıyordu.

Audi Q7 cip
Kayıp işadamı Bekir Şahin Vali Yardımcısı Haluk Nuri Ballı'nın başında bulunduğu SAKÇEV Laboratuarı'na da yüksek bedelle 5 araç kiralamıştı. 2007 yılında İtalya gezisinin gerçekleştirildiği dönemde bu araçlardan biri Ballı tarafından makam aracı olarak kullanılıyordu. Audi Q7 cipi ile tanınan Bekir Şahin'in borçlu olduğu bir çok firmanın da zora girdiği belirtiliyor.

Alacaklılar arıyor
Ödemediği borçları nedeniyle zincirleme iflaslara yol açacağı belirtilen Bekir Şahin ile ilgili olarak yurtdışına kaçtığı şeklinde duyumlar alınıyor. Kayıp işadamı Şahin'in bulunabilmesi için alacaklıları büyük uğraş veriyor. Yavuz Selim Yemekçilik firmasının devam eden bazı yemek ihalelerini ise alacaklılarından işadamı E.A.nın üstlendiği belirtiliyor.
15 Mart 2008 , Cumartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI