16 Ekim 2018

Özüm: Komplo kurmadım görevimi yaptım


Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Rıdvan Özüm AKP'li Meclis Üyesi Ahmet Çil'in komplo iddialarıyla ilgili soruları yanıtladı.

Yanıtı başkan verir
Adapazarı Belediyesi Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Rıdvan Özüm, AKP'li Meclis Üyesi Ahmet Çil'in komplo iddialarıyla ilgili gazetecilerin sorularını yanıtladı. İddiaları basından takip ettiğini söyleyen Özüm, 'Konuyla alakalı bir şey söylemek istemiyorum. Başkanımız gerekli görürse bir yanıt verir. Ben sadece kanun ve yönetmelikler çerçevesinde görevimi yaparım. Mevla'nın yarattığı hiçbir yaratığa da komplo kurmam' dedi.

Dişli önderim
Belediyenin mali durumuyla ilgili de bilgiler veren Özüm, şöyle devam etti: '8 yıldan beri belediyede görev yapıyorum ve belediyemiz bu sürede 8 kez Sayıştay denetiminden geçti. Zimmeti çıkmayan belki de tek belediye bizizdir. Mülkiye başmüfettişinin incelemesinin ardından takdirname almış birisiyim. Devletimi, milletimi, Süleyman Dişli'yi ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı çok seviyorum. Özellikle Dişli'yi kendime önder seçmişim. Keşke onun çeyreği kadar çalışkan ve merhametli olabilsem. Ümmetin malına en çok sahip çıkan başkandır kendisi.'
9 Şubat 2012 , Perşembe Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI