18 Ekim 2018

Esnaf : Cadde tamamen trafiğe kapansın


Çark Caddesi'nin girişinde bulunan esnaflar, Çark Caddesi'nin Pasaj 2000'e kadar olan bölümünün trafiğe kapatılmasını istiyor.

Şehrin en önemli cazibe merkezi olan Çark Caddesi'nin Hilmi Kayın İş Merkezi ile Pasaj 2000 arasında kalan bölümünün trafiğe kapatılmasını isteyen esnaflar, Büyükşehir Belediyesine altında 75 esnafın imzasının bulunduğu dilekçe verdi. Mevcut hali ile Dar Sokak girişi ile, Bosna Caddesi çıkışına kadar olan bölümün araç trafiğine kapalı olan caddenin, girişi bölümünün de trafiğe kapatılmasını isteyen esnaflar, Büyükşehir Belediyesinin konuyu gündeme almasını bekliyor. Çark Caddesi esnaflarından ve Çark Caddesi Esnaf Derneği (CADDER) Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Serbes, caddenin araç trafiğine açık olan bölümünün araç trafiğine kapatılmasını istediklerini dile getirdi.. Esnafların talebini haklı bir talep olarak nitelendiren İnşaat Mühendisleri Odası Sakarya Şube Başkanı Hüsnü Gürpınar ise, yolun trafiğe kapatılmadan önce alternatif yolların ele alınması gerektiğini dile getirdi.
21 Mart 2012 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI