23 Temmuz 2019

Türk Sağlık


Hendek Devlet Hastanesinde çalışan bir doktor hasta yakınları tarafından darp edildi. Türk Sağlık-Sen Sakarya Şube Başkanı İrfan Korkmaz yaptığı yazılı açıklamada saldırıyı kınadı.

Türk Sağlık-Sen Sakarya Şube Başkanı Korkmaz yaptığı açıklamada şunları söyledi. 'Sağlıkta yaşanan şiddet her geçen gün artarak devam etmektedir. Pazar günü gecesi yine Hendek Devlet Hastanesinde Tabip arkadaşımıza hasta yakınları tarafından saldırıda bulunuldu. Bu saldırılar sağlık çalışanının motivasyonunu ve moralini bozduğu açıkça ortadadır. Sağlıkta şiddetin artık insan yaşamına kasteden saldırıya dönüşmeye başladığı, hastanelerde ve sağlık kuruluşlarında çalışan personel can güvenliğinden yoksun bir şekilde hizmet verirken saldırılar devam ettiği görülmektedir. Buradan da anlaşılıyor ki Hastanelerde çalışan arkadaşlarımızın can güvenliği yoktur.'
28 Mayıs 2012 , Pazartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI