27 Mayıs 2019

Elektrik kesintisi yapılacak


Elektrik kesintisi yapılacak

Enerji nakil hatları altında bulunan ağaçların budanması ve kesilmesi ile yeraltı kablo tesis çalışması nedeniyle enerji kesintisi uygulanacağı bildirildi.

SAKARYA Elektrik Dağıtım A.Ş.'den (SEDAŞ) yapılan yazılı açıklamada, ağaç budama ve yeraltı kablo tesis çalışması nedeniyle 16 Eylül Pazar günü 09:00-11:00 saatleri arasında, Yeni Karasu Yolu üzeri Kömürlük Köyü, 11:00-12:00 saatleri arasında, Otoban Tem gişe yanı Toyota Tuzcuoğlu yanı Hanlı Beldesi, 07:00-12:00 saatleri arasında, Asaş Fabrikası, Aydınörme Fabrikası, Çak Tekstil, İbil Tekstil, Subor Fabrikası, Della Gıda(Colaturka), Belediye Taşkırma, Küçücek Beldesi, Karapürçek ilçesi, Balballı ve Tahirbey Köyleri, Boysan Boya ve Alimex Fabrikaları, 08:00-16:00 saatleri arasında Arifiye Atatürk Caddesi ve civarında enerji kesintisi uygulanacağı belirtildi.

ENERJİ kesintileri sırasında abonelerden; elektrikle çalışan cihazlarını devreden çıkartmaları, yapılan çalışmanın enerji kesintisinin bitim saatinden önce tamamlanması halinde ilan edilen kesinti bitiş saatinden önce kesinti olan bölgelere enerji verilebileceği, jeneratör kullanan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmaları ve gerekli önlemlerini almaları istendi.
15 Eylül 2007 , Cumartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI