CHP'DEN İLÇELERE SEÇİM ÇIKARMASI18 Kasım 2012, Pazar

Cumhuriyet Halk Partisi Bursa Milletvekili Kemal Ekinci, İl Başkanı Ecevit Keleş ve İl Yönetimi ile birlikte CHP ilçe örgütlerini ziyarette bulundu.. Bursa Milletvekili Kemal Ekinci, ilk olarak Söğütlü, Ferizli, Karasu, Kaynarca ve Kocaali ilçe örgütlerini ziyarette bulundu. Katılımın yoğun olduğu ziyaretlerde ilçe ve köylerdeki sorunlar paylaşılırken ilçe örgütlerinin çalışma programları değerlendiriliyor.
TEŞKİLAT ZİYARETİ
Cumhuriyet Halk Partisi Bursa Milletvekili Kemal Ekinci ve CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş ile il yönetiminin gerçekleştirdiği ziyaretler arasında en kapsamlısı Taraklı'ya yapılan ziyaret oldu. CHP İl Başkanı Ecevit Keleş ve İl Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Taraklı İlçe Teşkilatını ziyaret eden CHP Bursa Milletvekili Kemal Ekinci yaptığı konuşmada CHP'nin yerel seçimlere yoğun bir şekilde hazırlandığını ifade ederek 'Taraklı'da da seçim kazanmak için çok çalışmamız gerekiyor' dedi.
YEREL SEÇİMLER
CHP Taraklı İlçe Başkanı Sabahattin Dönmez ise gerçekleştirilen ziyaretten dolayı son derece memnun olduğunu ifade ederek, yerel seçimlerde başarılı olmak için daha fazla performans harcayacaklarını söyledi. CHP İl Başkanı Ecevit Keleş'de Taraklı'ya ayrı bir önem verdiklerini belirterek 'Taraklı'da oylarımızı arttırmamız gerekiyor. Partimize üye kazandırmalıyız.CHP Taraklı'da da büyüyecek' şeklinde konuştu
SESSİZ KALAMAYIZ
CHP heyeti daha sonra Taraklı Cumartesi halk pazarını gezdi. Pazar yerinde tezgahları tek tek ziyaret eden CHP'liler vatandaşlarla da sohbet ettiler. CHP Bursa Milletvekili Kemal Ekinci yatığı açıklamada 'Pazar yerini gezdiğimizde karşılaştığımız manzaralara sessiz kalmamız mümkün değil. Pazarcı esnafının ve vatandaşın hali içler acısı. Buna bir kez daha şahit olduk' dedi.

Bu haber toplam 1168 defa okundu.