19 Eylül 2018

Randevulu ders sistemi başladı


Özel Işık Koleji, öğrencinin başarısını artırıcı Randevulu Ders Sistemi (RDS) ismini verdikleri özgün ve yenilikçi bir uygulama başlattı.

Bu sistemle öğrenciler öğrenme sürecinde uygulanan yazılılarla birlikte deneme sınavlarında ortaya çıkan eksik kazanım ve konularını tamamlama imkanı buluyor. Bu sistemin en önemli özelliklerinden birisi ise randevunun internet üzerinden alınması. Özel Işık Koleji Okul Eğitim Koordinatörü Hakan Köse 'Aralık ayı itibari ile başlattığımız bu yeni sistemle öğrenciler www.ısıkkoleji.org internet sitemizin e-karnem bölümünden istediği dersi ve konuyu seçerek özel gruplar halinde hafta sonu ilgili öğretmenden ders alabiliyor. Bu sistem sayesinde öğrencilere kendine en uygun saatte, istediği dersten, istediği öğretmeni seçerek eksik olduğunu düşündüğü, tekrar dinlemek istediği konulardan özel etüt alma imkânı sağlamış olduk. Öğrenci memnuniyetini ve başarısını her türlü kaygının önünde tutan Sakarya Özel Işık Kolejin'de bu sistemle anlaşılmayan hiçbir konu kalmayacak.' dedi.
10 Aralık 2012 , Pazartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI