20 Haziran 2019

Dörtyol Sanayi'ne proje


Dörtyol Çevre Sanayi Çarşıları Koruma ve Güzelleştirme Derneği önderliğinde kurulacak olan yeni sanayi çarşısına, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Avam Projesi ile destek olacak.

SATSO 21. Meslek Komitesi, (Motorlu Taşıtlar ve Yedek Parça Toptan ve Parakendeciler) Komite Başkanı Hamit Bayraktar başkanlığında toplandı. SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul'un da hazır bulunduğu toplantıda, komite iki önemli karara imza attı. Yapılan toplantıda Komite Üyesi Melih Kaykayoğlu, Dörtyol Çevre Sanayi Çarşıları Koruma ve Güzelleştirme Derneği önderliğinde yapılacak olan yeni sanayi çarşısına avam projesi ile destek olmak istediklerini söyledi. Komite Üyesi Melih Kaykayoğlu, 'Dörtyol Sanayi Çarşısı'nda 500 dolayında üyemiz var. O nedenle bizde oda olarak, yeni sanayi çarşısı yapımı için oluşturulmuş olan Dörtyol Sanayi Çarşısı Küçük Yapı Kooperatifi'ne destek olacağız. Komite olarak sanayimizin günümüz koşullarında yeni teknolojilere uygun bir ortam sağlanması için yapılacak bir avam projeye destek verilmesi kararı aldık' dedi.
MESLEKİ BÖLÜMLER
Komite tarafından alınan ikinci karar ise; SATSO tarafından yaptırılacak olan Endüstri Meslek Lisesi'nde açılacak olan yeni bölümlere yönelik oldu. Komite Başkanı Hamit Bayraktar, 21. Meslek Komitesi olarak, yapılacak olan SATSO Endüstri Meslek Lisesi'nde 'lastik rot balans' konusunda bir bölüm açılmasını istediklerini belirterek; ' Aynı zamanda açılacak bu bölümün uygulama eğitimlerinde kullanılacak makine ve teçhizat tarafımızdan temin edilecektir' dedi. Ferizli Organize Sanayi Bölgesi toplantısına katılmak üzere SATSO'ya gelen Vali Mustafa Büyük, komite üyelerini de ziyaret etti. Komite kararlarını inceleyen Vali Büyük, komiteyi çalışmalarından dolayı kutladı. 21. Meslek Komitesi tarafından alınan bu kararlar, SATSO Yönetim Kurulu tarafından da onaylandı.
20 Aralık 2012 , Perşembe Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI