18 Temmuz 2019

'Gerekeni yapacaklardır'


Sakaryaspor'da genel kurul kararı alan Halit Evin, yeni süreçte şehrin dinamiklerinin harekete geçeceğine inandığını söyledi.

Evin şehrin tek markası Sakaryaspor'un kesinlikle sahipsiz kalmayacağın altını çizdi.

Destek geleceğine inanıyor
Sakaryaspor'da 13 Aralık'ta gerçekleştirilen genel kurulda yaptığı listeyle büyük ses getiren Halit Evin, şehri yöneten isimlerin Sakaryaspor'a gereken desteği vereceğine inandığını söyledi. Evin, 'Her zaman manevi güç olarak gördüğümüz değerlerimiz ile Sakaryasporumuzun daha güçlü bir yönetim oluşturma adına yapılan bu liste sanırım bundan sonraki süreçte şehrin var olan dinamiklerini harekete geçirecektir. Bu istek ve düşünceler ile genel kurul kararı alınmıştır' dedi.
'Her zaman yanındayım'
Sakaryaspor'a her zaman destek olacağının altını çizen Halit Evin sözlerini şu ifadelerle noktaladı: 'Şehrimizin birlik ve bütünlüğünü sağlayan tek markamız olan Sakaryasporumuza katkılarımızın sınırsızlığını belirtir, bundan önce olduğu gibi bundan sonrada oluşacak tüm yönetimlere aynı özveri ile katkı sağlayacağımı ifade ederim.' Öte yandan 5-12 Ocak tarihlerinde yapılacak olan genel kurul için Halit Evin'in liste yapıp yapmayacağı belirsizliğini koruyor.
20 Aralık 2012 , Perşembe Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI