17 Şubat 2019

CHP ADAPAZARI İLÇE KADIN KOLLARI'NDAN BASIN AÇIKLAMASI


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adapazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Kahvecioğlu, CHP Kadın Kolları tarafından yürütülen '7 ayda 7 bölge' çalışmasıyla ilgili basın açıklamasında bulundu.

CHP Adapazarı Kadın Kolları Başkanı Sevim Kahvecioğlu'nun Adapazarı İlçe Örgütü'ne yaptığı açıklamada, 'Türkiye'nin kadın profilini çıkarmak, kadınlara yönelik yerel ve genel kadın politikalarının oluşturulmasına ve geliştirilmesine katkı sunmak, bölgesel sorunlar ve çözüm önerilerine ulaşmak, yöre halkıyla buluşmak ve yerel seçimler öncesi güçlü bir kadın örgütü oluşturabilmek amacıyla partimizin Kadın Kolları MYK ve Kadın Kolları Genel Başkanımız Hilal Dokuzcan öncülüğünde başlayan CHP Kadınları Anadolu yollarında 7 ayda 7 bölge çalışmamız tüm hızıyla devam ediyor'
Kahvecioğlu, 'Bu çalışma kapsamında düzenlenen, 8-9-10 Kasım 2. İl Başkanları eşgüdüm toplantısı ile bölge çalışmalarında etkinliği arttırmak, örgüt içinde iletişim ve eşgüdüm sağlamak, dayanışma ve yardımlaşma ruhunu arttırmak umudu inancı ve güveni örgütlemek amacı ile 7 ayda 7 bölge çalışmasının 7 ayda il çalışmaları ile güçlenmesine karar verdik. Bu doğrultuda; ortak hedef, ortak söz, ortak eylem, ortak davranış, biçimi geliştirmek öne çıkmaktadır. Dolayısıyla il ve ilçelerde yapılacak çalışmaların arttırılması ve eş zamanlı olması önemli hale gelmektedir. Bunun için 7 ayda 7 bölge çalışması 7 ayda illere, uygulanabilecek hale getirilmiş ve illere 7 aylık çalışma planları ve programları il başkanları toplantımızda hazırlanmıştır' dedi.
'Ülkemizin her şeyden çok birliğe ve bütünlüğe, sevgiye ve saygıya ihtiyacı var' diyen Adapazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Kahvecioğlu, 'Daha mutlu daha huzurlu bir hayat için tek ses, tek güç, tek yürek olmaya ihtiyaç var. Haydi kadınlar barış, bolluk ve bereket için siyasete' diye konuştu.
15 Ocak 2013 , Salı Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI