19 Eylül 2018

Genç girişimciler projelerini anlattı


SATSO Genç Girişimciler Kurulu, SATSO Meclis Başkanı Adnan Borazancıoğlu ve SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul'u makamlarında ziyaret etti

SATSO Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Murat Ağırbaş, yönetimde yer alan kurul üyelerini Meclis Başkanı Adnan Borazancıoğlu ve Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul ile tanıştırarak, yapacakları proje ve çalışmalar hakkında bilgi verdi. SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Sakarya'nın gelişimi için şehrin erkleri ile ortak akıl ve ortak vizyon ile çalıştıklarını belirterek, 'SATSO bu şehrin üç saç ayağından biri. Sizler de bu güçlü kurumun bir parçasısınız' dedi.
Bize güvenin
Girişimcilik fikrinin ülkemizde oturmaya başladığını söyleyen Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Murat Ağırbaş da SATSO üyesi olan 37-38 yaş altı üyelerin listesini çıkartıyoruz. Bugün meclisimizde 44 kişi var. Biz bu sayıyı 90'a çıkarmak istiyoruz. Bununla ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Bizlere güvenin, genç arkadaşlarımız ile çok güzel projeler üretecek ve hayata geçireceğiz' şeklinde konuştu.
27 Ocak 2013 , Pazar Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI