23 Ekim 2018

'Bu sanayi sitesi örnek olacak'


Dörtyol Sanayi esnafı temsilcileri, SATSO ve SESOB başkanları, yapımı düşünülen Küçük Sanayi Yapı Kooperatifi ile ilgili olarak Zeki Toçoğlu'nu ziyaret ettiler. Kooperatifin diğer sanayilere örnek olacağı ziyarette vurgulandı.

Dörtyol Sanayi esnafı temsilcileri, SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, SESOB Başkanı Hasan Alişan ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nu ziyaret ederek, 1/25.000 lik Nazım İmar Planı hakkında bilgi alırken, Dörtyol Çevre Sanayileri Küçük Sanayi Yapı Kooperatifi 'ne yer tahsisi ile ilgili görüş alış verişinde bulundular. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nun makamında yapılan toplantıya; SATSO 21. Meslek Komitesi üyesi Melih Kaykayoğlu, Dörtyol Çevre Sanayileri Küçük Sanayi Yapı Kooperatifi Başkanı İsmail Günay, Dörtyol Sanayi Derneği Başkanı Ahmet Bayır, Dörtyol Merkez Oto Sanayi Çarşısı Koruma ve Güzelleştirme Dayanışma Derneği Başkanı Aykut Kobaş ile dernek yöneticileri katıldı.
ÖRNEK OLACAK
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Dörtyol Çevre Sanayileri Küçük Sanayi Yapı Kooperatifi 'nin kurulacağı yer üzerinde çalışmalar son noktaya geldiğini belirterek, 'Kurulacak olan sanayi sitesi de tıpkı organize sanayi bölgelerinde olduğu gibi bir yapılaşmaya gideceğiz. Her şey planlı ve programlı bir şekilde yapılacak. Görüntü kirliliği yaratan, çarpık ve dağınık sanayinin ortadan kalkmasını istiyoruz. Bu çalışma diğer sanayi sitelerine de örnek teşkil edecek bir çalışma olacak' dedi.
BAŞKANLARA TEŞEKKÜR
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'da, sanayi esnafının sorunlarına çözmeye yönelik belediye olarak üzerlerine düşen her şeyi yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini söyledi. Kooperatif Başkanı İsmail Günay, Sanayi esnafının temsilcileri olan dernek başkanları Ahmet Bayır ve Aykut Kobaş'da, Büyükşehir ve SATSO'nun ilgi ve desteğinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, 'Her zaman yanımızda olan her iki başkanımıza da teşekkür ediyoruz' dediler.
9 Şubat 2013 , Cumartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI