25 Eylül 2018

'Üye sayısında ki hareket partinin aktifliğini gösterir'


AKP İl Birim Başkanları toplantısı yapıldı. Toplantıda konuşan Uncuoğlu, partilerinin üye çalışmalarının genel merkez tarafından yakından takip edildiğini belirterek, 'Bu çalışma, partinin aktifliğinin göstergesidir' dedi.

AKP İl Başkanı Recep Uncuoğlu başkanlığında, il ve ilçelerin birim başkanları, Erenler Düğün Salonu'nda gerçekleştirilen İstişare Toplantısı'nda bir araya geldiler.Katılımın üst seviyede olduğu toplantıda, çalışma grupları tarafından yapılan çalışmalar değerlendirildi, önümüzdeki süreçlerle ilgili çalışma planları oluşturuldu. Toplantıda konuşan İl Başkanı Recep Uncuoğlu, teşkilatların sürekli bilgi alışverişi içerisinde olmaları gerektiğinin önemine vurgu yaparak, aktif ve dinamik yapının sürdürülmesi gerektiğini belirtti. AKP İl Başkanı Uncuoğlu, Birim Başkanları İstişare Toplantılarını düzenli olarak yaptıklarını ifade ederek, 'Teşkilat faaliyetleri içerinde yapılan bu toplantılar, bilgi akışı sürekliliğinin sağlanması açısından önemlidir; böylelikle aktif ve dinamik yapıyı korumaya da devam etmiş oluyoruz' dedi.
ÜYE ÇALIŞMALARI
Teşkilatların aktif olduğunu gösteren önemli çalışmalarından birinin de üye çalışmaları olduğunun altını çizen İl Başkanı Recep Uncuoğlu, 'Teşkilatımızda gerek kadın kollarımızla ve gerekse gençlik kollarımızla koordineli olarak yürütülen üye çalışmaları hızla devam ediyor. Bir teşkilatın aktif ve iyi organize olduğunu gösteren en önemli gösterge üye çalışmalarının devamlılığı ve üye sayılarındaki artıştır' ifadesini kullandı. Teşkilatların üye çalışmalarının Genel Başkanları Recep Tayyip Erdoğan ve Teşkilat Başkanı Ekrem Erdem tarafından da ciddiyetle takip edildiğini vurgulayan Uncuoğlu, 'Üye oranlarındaki artış aynı zamanda, vatandaşlarımızın bize olan güveninin, bizimle birlikte yürümeye devam ettiklerinin ve edeceklerinin de bir göstergesidir. Ben, yürüttükleri özverili ve başarılı çalışmalarından dolayı İlçe Başkanlarımıza, İl İlçe Birim Başkanlarımıza, burada olmayan ve teşkilatımızın her kademesinde fedakarlık gösteren teşkilat mensuplarımıza tek tek teşekkür ediyorum' diyerek konuşmasını tamamladı.
9 Şubat 2013 , Cumartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI