21 Ağustos 2018

Okçular küllerinden doğacak


Okçular küllerinden doğacak

Good Year Volkanspor Kulübü'nün feshedilmesiyle sıkıntılı bir süreç yaşayan okçularımızın yeni adresi belli oldu. Okçuluk İl Temsilcisi Osman Özkan, bundan böyle Büyükşehir Belediyespor çatısı altında başarı kovalayacaklarını ifade etti.

Teşekkür
3 yılı aşkın bir süredir Good Year Volkanspor adı altında önemli başarılara imza atan okçularımızın yeni adresi Büyükşehir Belediyespor oldu. Konu ile ilgili olarak Şeker Fabrikası'nda sporcuları ile birlikte bir basın toplantısı düzenleyen Okçuluk İl Temsilcisi Osman Özkan, Good Year'a bu zamana kadar kendilerine vermiş olduğu destekten ötürü teşekkür etti.
Kapanma süreci
Kulübün kapanma süreci ile ilgili olarak bilgi veren Özkan, 1 yıldır kulüp müdürlüğü görevini yürüten Ramazan Kiraz'ın firma içindeki bazı anlaşmazlıklarının kendilerine yansıdığını ve bunun sonucunda Good Year Volkanspor Okçuluk Kulübü'nün feshedildiğini belirtti. Özkan, 'Kulübün feshedilme kararı bize geç bildirildi. Bu yüzden sıkıntılı günler yaşadık. Ancak her şeye rağmen Good Year'a bizlere 3 yıl boyunca vermiş olduğu destekten dolayı minnettarız' dedi.
Şeker Fabrikası
Good Year Volkanspor'un feshedilmesinin ardından böyle başarılı bir takımın ortada kalmaması adına hemen girişimde bulunduğunu anlatan Özkan, 'Bu aşamada Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu ile temasa geçtik. Kendileri okçularımızın çalışabilmesi için bize saha olanağı sağladılar. Zor günümüzde bize destek verdiler. Onların bu desteği sayesinde tekrar ayağa kalktık' biçiminde konuştu.
Yeni kulüp
Büyükşehir Belediyespor Kulübü ile görüşmelerde bulunduğunu dile getiren Özkan, 'Birçok başarıya imza atmış okçularımızın bir kulüp bünyesinde yer alması için Büyükşehir Belediyespor ile temasa geçtim. Kendilerinden olumlu cevap aldım. Bundan böyle sporcularımız, Büyükşehir Belediyespor Okçuluk Takımı altında madalya kovalayacak' diye konuştu.
Gizem yol ayrımında
Ocak ayından beri yaşanan kaos ortamının Gizem Girişmen gibi Olimpiyat Kotası almış bir sporcuyu kendilerinden koparma noktasına getirdiğinin altını çizen Özkan, 'Gizem Ankara'da ikamet eden bir sporcumuzdu. Kendisi telefonlarımıza dahi çıkmıyor. Belirsizlik ortamı nedeniyle başka bir kulüple anlaşmış olabileceğini düşünüyoruz. Antrenörümüz Nejat Üstün'ün girişimleri sonucunda bu konu açıklığa kavuşacak' ifadesini kullandı. Öte yandan Özkan, lisans işlemleri ve prosedür nedeniyle 26-27 Nisan'da Antalya'da yapılacak olan İlkbahar Okları Yarışması'na katılamayacaklarını bildirdi.
20 Nisan 2008 , Pazar Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI