21 Ağustos 2018

Başkan Yazıcı minikleri ağırladı


Akyazı İnönü İlköğretim Okul öğrencileri, Akyazı Belediye Başkanını ziyaret ederek, kendilerine ödev olarak verilen soruları, sordular.

Akyazı İnönü İlköğretim Okulu Öğrencileri Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı'yı ziyaret ettiler. Öğrenciler ev ödevi olarak verilen soruları Başkan Yazıcı'ya yönettiler. Sözlerine öğrencilere teşekkür ile başlayan Yaşar Yazıcı, yaptığı söyleşide, bir süre önce Umre ziyaretinden döndüğünü ifade ederek, 'İnşallah sizlerde bir gün umreye gider oraları görürsünüz' dedi. Öğrenciler hazırladıkları birbirinden güzel soruları Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı'ya yönelterek Akyazı'nın gelişimi geleceği ve belediye olarak hazırlamış oldukları projelerin neler olduğunu ve öğrencilere yönelik ileride yapmayı hedefledikleri projelerin de neler olduğunu sordular.
EĞİTİM HİZMETLERİ
Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı sorulara verdiği cevapta bu güne kadar Akyazı'nın daha modern ve yaşanılabilir olması için var güçleri ile çalıştıklarını ifade ettiler. Yapılan küçük sohbette, projeler hakkında da bilgi veren Yazıcı, 'Akçarşı Alış-Veriş Merkezini inşallah kısa bir süre içerisinde tamamlanıp, Akyazı'lıların hizmetine sunulmuş olacağız. Bununla birlikte eğitim ve öğretime olan inancımız desteğimiz her zaman olduğu gibi günden güne artarak devam etmektedir. Bu güne kadar Akyazı Belediyesi olarak ilçemizdeki öğrencilerimize ücretsiz olarak Akyazı Belediyesi Bilgi ve Kültür Evinde, Derslere Destek Merkezinde ve diğer faaliyetlerimizde, 4000 öğrenciye kitap ve kırtasiye yardımları, eğitim seminerleri, 4000 kitaplı kütüphane, 30 bilgisayarla internet, deneme sınav desteği, yaz kampları ve gezileri ücretsiz olarak düzenliyoruz. İnşallah önümüzdeki sene içerisinde de kapalı spor salonumuz ve yarı olimpik yüzme havuzumuzu da tamamlayacağız ' dedi.
17 Şubat 2013 , Pazar Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI