15 Ağustos 2018

SAÜ'DE YALITIM TEKNOLOJİLERİ TARTIŞILDI


Sakarya Üniversitesi Teknoloji Fakültesi tarafından düzenlenen 'Yalıtım Hakkında Yeni Teknolojiler' isimli etkinlik SAÜ Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Sakarya Üniversitesi Teknoloji Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü tarafından düzenlenen 'Yalıtım Hakkında Yeni Teknolojiler' isimli etkinliğe Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yapı Malzemeleri Şube Müdürlüğü Makine Mühendisi Şerif Kurt konuşmacı olarak katıldı.
Enerji verimliliği ve yalıtım konularının ele alındığı etkinliğe İnşaat Mühendisliği Bölümü , Makine Mühendisliği Bölümü , Metalürji Mühendisliği Bölümü öğrenci ve öğretim üyelerinin katıldı. Enerji Verimliliği, binalardaki yalıtım, yalıtımda kullanılan malzemelerin doğru seçimi konularındaki son yönetmelikler, uygulama kuralları ve cezai yaptırımlar konuları hakkında çeşitli bilgiler veren Şerif Kurt, toplantının sonrasında öğrenciler ve öğretim elemanları tarafından yöneltilen soruları cevaplandırdı.
27 Şubat 2013 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI