20 Eylül 2018

ALTERNATİF YAŞAM'DAN BAYAN MUHASEBECİLERE PASTALI KUTLAMA


Alternatif Yaşam Derneği (AYD), Muhasebe Haftası nedeniyle Arya Otel'de yemekli bir organizasyonla Mali Müşavir ve Muhasebeci Bayanların muhasebe haftasını kutladı.

Alternatif Yaşam Derneğinin düzenlediği organizasyona Sakaryalı birçok muhasebeci ve mali müşavir bayanların yanısıra konuşmacı olarak Sakarya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı Selattin Çakırsoy eşi ile birlikte katıldı.
Alternatif Yaşam Derneğinin Mali Müşavir ve Muhasebeci bayanlara özel hazırlattığı pasta Başkan Çakırsoy tarafından, mali müşavir bayanlar eşliğinde kesildi.
Arya Otelde yapılan Program öncesi yenilen yemeğin ardından oda tarafından hazırlanan kısa film izlendi. Programda bir konuşma yapan Başkan Çakırsoy; 'Muhasebenin temel kavramlarının tam irdelenmesi halinde genetik olarak insan faktörü açısından bir değerlendirme yaparsak Kadınlardaki güvenirlilik, doğruluk, tam açıklama yapma açısından daha hassas daha tedbirli, daha ciddi ve ihtiyatlı olduklarını gözlemlemekteyiz. Oda üyesi bayan meslektaşlarımızın da 8 yıllık bir başkan olarak genelde oda ve müşterileri ile yâda çalıştıkları şirket yâda işyerlerinde daha iyi oldukları, daha az sorun çıkarttıklarını rahatlıkla söyleyebilirim. Buda gösteriyor ki bayan meslektaşlarımız daha dikkatli ve tedbirli, daha özverili olmaktalar. Gönlümüz bu sayının artması yönünde. Bu düşüncemde de samimiyim. Çalışma kurul ve komisyonlarda da disiplin ve tertip yönünden bu konuyu değerlendirmeyi düşünüyoruz. Bu konuda görev yapmak isteyen bayan meslektaşlarımızın görev yapabilecekleri kurul yâda komisyonlar yönünde talep ve düşüncelerini bekliyoruz' dedi.
Alternatif Yaşam Derneği Başkan Yardımcısı Yasemin Beşkardeşler de programa katılan bayanların Muhasebe Haftasını kutlayarak, Başkan Çakırsoy'a günün anısına bir hediye takdim etti. Program Ahderi Fasıl Grubu eşliğinde canlı müzik dinletisi ile devam etti.




5 Mart 2013 , Salı Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

 



 



Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI