17 Haziran 2019

Kıyak: Hükümetin barış sürecini içtenlikle destekliyoruz


Türkiye Camii ve Kur'an Kursları Federasyonu Genel Başkanı Recep Kıyak, barış sürecini yürüten hükümeti büyük bir içtenlikle desteklediklerini ve üzerlerine düşen bir görev varsa yapmaya hazır olduklarını söyledi.

Kıyak, yaptığı açıklamada, bin yıllık bir tarihi paylaştığımız Kürt kardeşlerimizle, dış güçlerin içerideki işbirlikleriyle aramıza nifak tohumu sokulduğunu belirterek 'Bu nifaktan kurtulma heyecanını yasadığımız bu günlerde, ülkemizin başında bulunan cesaretiyle, ferasetiyle, dirayetiyle nesi varsa her şeyiyle sorumluluk alan sayın Başbakanımıza kimin destek kimin köstek olmaya çalıştığını ibretle takip etmekteyiz.' dedi.

Barış sürecini baltalayacak mihraklara dikkat edilmesi ve fırsat verilmemesi gerektiğini vurgulayan Kıyak ' Oyun içinde oyun kuran kandan, kinden, ihanetten beslenen güruha ve bu güruhla beraber hareket eden hainlere dikkat edilmesidir. Sabırla, metanetle ve büyük bir samimiyetle yürütülen bu sürecine katkıda bulunan herkesi milletimiz unutmayacaktır. Federasyon olarak barış sürecini içtenlikle destekliyoruz ' diye konuştu.
5 Mart 2013 , Salı Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI