23 Eylül 2018

UNCUOĞLU : MUHALEFET DAHA ÇOK ÇALIŞMALI


AKP Serdivan İlçe Teşkilatı Divan Toplantısında, muhalefet partiler sert bir dille eleştirildi. Milletvekili Üstün ve AKP İl Başkanı Uncuoğlu, 'muhalefet partilerinin bizden daha çok çalışması gerekiyor' diyerek eleştirdiler.

AKP Serdivan İlçe Danışma Meclisi Toplantısı Serdivan Belediyesi Kongre salonunda gerçekleşti.
Gerçekleşen toplantıya AKP Milletvekili Ayhan Sefer Üstün , Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu , Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, AKP İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik, kadın ve gençlik kolları, belediye meclis üyeleri, mahalle ve köy temsilcileri ile üyeler katıldı.
HEDEFİMİZ %70
AKP Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik 2002 öncesi ve şu anki durumu değerlendirerek 'Siyasi çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyor. Üye çalışmalarımıza çok önem vermekteyiz. Bizlere bu çalışmada başta ana kademedeki yol arkadaşlarımız, kadın ve gençlik kollarımız ve belediye meclis üyelerimize çok teşekkür ediyorum. 2014 hedef oy oranımızı belirledik, önümüzdeki seçimlerde hedefimiz yüzde 70'tir' diye konuştu. Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar 2009 seçimlerinden bugüne kadar yol aldıkları mesafeleri dile getirerek 'AKP misyonu bu millete söz vermişse tutar. Bugüne kadar sizi üzecek, onurunuzu kıracak, başınızı eğdirecek hiç birşey yapmadık. Bugün 15 projeden 14'ünü gerçekleştirmiş durumdayız. En zor şartlarda ile bu millet bu ülkenin kaderini değiştirecek kişileri bulduysa, daha uzun yıllar da bu böyle gidecektir. Bu süreçte bana destek olan herkese teşekkür ediyorum' dedi.
MÜTAVAZİ OLAMAYIZ
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Başkan Alemdar'ın konuşması için mütevazi olduğunu dile getirerek 'Yaptıklarımızı söylemeliyiz, mütevazi olmamalıyız, hizmet konusunda bize kimsenin bir şey söylemeye hakkı yoktur .Kahvehanelerde üç adamı bir araya getiremezken bugün salona sığmıyoruz. Başta teşkilat olmak üzere hepinize çok görev düşüyor. Geleceğin Sakarya'sını birlik ve beraberlikle inşa etmeye devam edelim' şeklinde konuştu.
BİR BUÇUK PARTİ
Toçoğlu'nun ardından kürsüye çıkan AKP Milletvekili Ayhan Sefer Üstün'de Serdivan İlçe teşkilatı ve il örgütüne teşekkürlerini iletti. Üstün 'Karşımızda bir buçuk parti var, onlar da arda sırada muhalefet yapıyorlar. Bu süreçte onların bizde daha çok çalışması gerekmiyor mu?' bu birlikle 2023'te de Serdivanı'da Sakarya'yı da Türkiye'yi de biz yönetiriz' dedi.
SÖZDE MUHALEFET
AKP İl Başkanı Recep Uncuoğlu ise 'Buraya yapılan yatırımlar çok güzel gelişiyor .Bazı ilçelerimiz 4 yıllık zamanda çok hızlı ve güzel geliştiler, Serdivan da bu işin lokomotifi oldu' diyerek teşekkür etti. Uncuoğlu, kendilerine karşı yapılan muhalefetlerle de alakalı olarak da 'Kendilerine temsilci seçmekten bile aciz bu insanların yaptığı şey sözde muhalefettir. Çiçeği burnunda MHP İl Başkanı Levent Bülbül, AKP'nin insanları nasıl hipnozladığını herkese anlatacaklarını söylüyor. Peki ben soruyorum, üçlü koalisyon döneminde bu memleketin bankacılık sistemi boşaltılırken ve siz de buna çanak tutarken kim uyuyordu' dedi.
11 Mart 2013 , Pazartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI