18 Temmuz 2019

SP hızlı başladı


Saadet Partisi 2014 yılında yapılacak seçimlerde yerel yönetimlere aday olacak isimler için çalışmaya başladı. Şuan teşkilatlardan aday adayları hakkında görüş alan SP, Nisan ayında adaylarını açıklayacak.

Saadet Partisi Adapazır İlçe divanı yapıldı. Mart ayı ilçe divan toplantısına Saadet Partisi (SP) Seçim İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ahmet Manav katıldı. İlçe Başkanı Kadir Erdem, ilk günkü heyecanla Milli Görüş'ün iktidarı için kaliteli ve hayırlı işler yapacak aday adayları belirlemeye başladıklarını söyledi. Erdem, 'Temayul yoklamalarımız başlamıştır. Saadet'e layık kalitede aday adaylarınızı yönetim kurulumuza bildirebilirsiniz. Nisan ayında Adapazarı adayımızı açıklayacağız' dedi.
ADALET VE AHLAK
Seçim İşleri Başkanı Ahmet Manav da, her ilçede aday adayı çalışmalarını başlattıklarını kaydederek, 'Bugün ilçe divan toplantımızda tüm yönetimimiz aday adayı isimlerini bildirsin. SP kriterlerini taşıyan adaylarımızla seçimlere gireceğiz. Adalet ve ahlak en önemli kriterimizdir. Hayırlı işler yapacak adayları tespit edeceğiz ve Milli Görüş'ün efsane belediyeciliğini halkımızın hizmetine getireceğiz' dedi. Manav teşkilatların belirleyeceği isimler üzerinde çalışma yapılacağını ifade ederek, ' İl Yönetimine sunulan isimlerden yine sizin kararınızla aday seçilecek. Meclis üyesi adayları da bu şekilde olacaktır.' diye aday adayları çalışmasının etaplarını anlattı.
DÜŞÜNÜLEN İSİMLER
Şuan kadar 10 ilçe teşkilatında aday adayı belirleme çalışmalarının yapıldığı öğrenilirken, önceki gün yapılan SP Adapazarı İlçe Teşkilatı üyelerinden de aday adayı olarak düşündükleri isimleri, teşkilat yönetimine sundular. Seçim İşleri Başkanı Ahmet Manav, 'Bu çalışmamızda teşkilatlarımızın heyecanlarına heyecan, gayretlerine gayret ve azimlerine azim katacağımıza inanıyoruz. Saadet Partisi Merkez İlçe bu manada en diri ve en canlı tabana sahiptir' şeklinde çalışmalarını anlattı.
HANGİ İSİMLER
Bu arada Saadet Partisi Adapazarı İlçe Teşkilatı üyelerinin tavsiye ettiği isimler arasında Emre Yılmaz, Abidin birinci, Kadir Erdem, Osman Ünlü, Ahmet manav gibi isimlerin bulunduğu öğrenildi. Serdivan İlçe Teşkilatında ise düşünülen isimler arasında, Eyüp Yıldırım'ın yer aldığı öğrenildi. Erenler Teşkilatında ise bu hafta sonu yapılacak İlce Divan toplantısında, teşkilat üyelerinin tercihlerini belirlenmesi istenecek. Arifiye'de yapılan istişare toplantısında ise İsmail Kul'un adının yer aldığı gelen bilgiler arasında. Kaynarca'da ise Nurettin Köseoğlu, Necati Onkun, Mustafa Tan'ın isimlerinin konuşulduğu öğrenildi.
23 Mart 2013 , Cumartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI