20 Haziran 2019

Bir mektup projesi için destek istediler


Akyazı İlçe Milli Eğitim Müdürü Mesut Papatya, Şube Müdürü Muammer Yücel, Proje Uzmanı Engin Kahraman, Anadolu Lisesi Müdürü Adem Akdoğan, Taşburun Ortaokulu Müdürü Muhammet Gümüş, Bilgisayar Alan Şefi Elif Yarımbaş'tan oluşan heyet ile Büyükşehir Be

Akyazı İlçe Milli Eğitim Müdürü Mesut Papatya, Şube Müdürü Muammer Yücel, Proje Uzmanı Engin Kahraman, Anadolu Lisesi Müdürü Adem Akdoğan, Taşburun Ortaokulu Müdürü Muhammet Gümüş, Bilgisayar Alan Şefi Elif Yarımbaş'tan oluşan heyet ile Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nu ziyaret etti. Akyazı heyeti 'Bir Mektup Bir Kitap' Projesi hakkında bilgi vererek Başkan Toçoğlu'ndan projeye destek istediler. Başkan Zeki Toçoğlu projenin çok güzel bir proje olduğunu belirterek, Sakarya dışına taşarak tüm Türkiye'ye yayılabileceğini söyledi ve Büyükşehir Belediyesi olarak her türlü desteği vereceklerini ifade etti. Akyazı heyeti daha sonra Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı İbrahim Aktürk'ü de ziyaret etti.
24 Mart 2013 , Pazar Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI