20 Eylül 2018

'Hizmetlere fitne karıştırıyorlar'


AKP Karasu İlçe Danışma Meclisi dün yapıldı. Danışma meclisinde konuşan İl Başkanı Uncuoğlu, muhalefete yüklenerek, 'Her hizmete fitne karıştırıyorlar' dedi.

AKP Karasu İlçe Danışma Meclisi gerçekleştirildi. Karasu İlçe Teşkilatında yapılan toplantıya, Milletvekili Ali İhsan Yavuz, İl Genel Meclis Başkanı Oktay Yıldırım, AKP İl Başkanı Recep Uncuoğlu, İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Keçeoğlu, İlçe Başkanı İshak Sarı, İlçe Gençlik ve Kadın Kolları Başkanları, Belde Belediye Başkanları ile teşkilat mensupları katıldı. Karasu İlçe Başkanı İshak Sarı'nın açılış konuşması ile başlayan Danışma Meclisi, gençlik ve kadın kollarının faaliyet sunumu ile devam etmesinin ardından AKP Milletvekili Ali İhsan Yavuz söz aldı.
SIRA DIŞI İŞLER
Yavuz, konuşmasında teşkilatların birlik ve beraberliğinin önemine değindi, yerel seçim hedeflerinin 16 ilçe ve Büyükşehir Belediyesini almak olduğunun altını çizdi. Yavuz, 'Biz Dünya Liderine sahip sıra dışı bir iktidarın mensuplarıyız. Bugün Başkanlık sisteminden bahsedebiliyor olmamız, %52'lik oy oranına sahip olmamız, sıra dışı işler başarıyor olmamızdan kaynaklanıyor. Bunun temelinde de teşkilatlarımızın birlik ve beraberliği, uyum içinde çalışmaları var' dedi.
PROJELER
Danışma Meclisinde son konuşmayı İl Başkanı Recep Uncuoğlu yaptı. Türkiye'de yaşanan yapısal değişimden ve gelecek hedeflerinden söz eden Uncuoğlu, 'Bugün Türkiye'de geçmişte örneği görülmemiş bir istikrardan söz edebilir durumdayız' dedi. İlimizde ki gelişmelerden de bahseden Uncuoğlu, 'HES Projemiz, hızlı tren projemiz, Karasu Liman projemiz, hastanelerimiz, yeni hizmet binalarımız, yeni adalet saraylarımız, demiryolu projemiz birer örnektir. Biz, bizden önceki iktidarların yapmayı başaramadığı birçok işi yapıp, milletimizin hizmetine sunduk.' şeklinde konuştu.
11 YILLIK İKTİDAR
Halkın güveninin AKP'ye tam olduğunu söyleyen Uncuoğlu, 'AKP, iflah olmaz muhaliflerin bahsettiği gibi konjonktürel bir dönüşümle, dönemsel bir rüzgarla işin başına gelmedi. Onların dediği gibi olsaydı, öngördükleri gibi iki-üç yıl iktidarda zor kalırdık. Ama biz 11 yıldır, halkımızın iradesi ile işin başındayız, oyunun kuralını ve ezber bozmaya devam ediyoruz' derken Büyükşehir Yasasını eleştirenlerin, yasayı okumadıklarını söyledi.
FİTNE SOKUYORLAR
Muhaliflerin, o yasanın ön görmediği birçok şeyi varmış gibi anlattıklarını söyleyen Uncuoğlu, '.Biz yeni Büyükşehir olmuyoruz. Kaliteli hizmetler senelerdir devam ediyor ve bu kimseyi mağdur da etmiyor. Bu yasayla, sağlıklı bir çevre, düzenli bir imar yapısı, sağlam bir altyapı hizmeti, ilimizin her köşesine aynı kalitede ulaşmış olacak. Ama muhalefetimiz, her yasaya mutlaka bir fitne katmaya, okumadığını anlatmaya çalışan bir muhalefetimiz var. Ama bizler buna müsaade etmeyecek ve halkımıza doğruları anlatmaya devam edeceğiz' diyerek sözlerini bitirdi. Dilek ve temenniler kısmında, gelen soruların cevaplanmasının ardından Danışma Meclisi sona erdi.
8 Nisan 2013 , Pazartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI