16 Ekim 2018

'CİDDİ BİR YÖNETİM OLUŞSUN BIRAKMAYA HAZIRIZ'


Sakaryaspor'un satışı gündemde olan futbolcularına güvenerek kimsenin kulübün başına geçmesine izin vermeyeceklerini belirten Başkan Metin Doğrucan, 'İyi bir yönetim çıktığı anda hemen bırakırız' dedi.

20 Şubat'ta yapılan genel kurulda Sakaryaspor'un başkanlık koltuğuna oturan Metin Doğrucan gündemdeki konularla ilgili olarak basın açıklaması yaptı. Sakaryaspor'un iyi yerlere gelmesi için yoğun bir mesai harcadıklarını belirten Doğrucan, kendilerine karşı yıpratma politikası olduğunu söyledi.
KİMSE GÜVENMESİN
Başkan Metin Doğrucan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: 'Görevi devraldığımız günden başlamak üzere, bazı unsurların periyodik olarak ve hiçbir somut delile dayanmadan yalan ve iftira üretiyor olmaları hayret ve şaşkınlıkla izlenmektedir. Bunun nedenini irdelediğimizde ise, mevcut yönetimi bir iktidar mücadelesi içine çekerek yıpratma gayreti ve belki de belirli odakların Haziran 2013 tarihinden sonra, bazı futbolcularımızın satışı ile oluşacak gelire güvenerek Sakaryaspor'u yönetmeye niyet edecek olanların önünü açma gayreti olduğu söylenebilir.
İKTİDAR MÜCADELESİ YOK
'Daha önce de açıkladığımız üzere, bizler hiçbir şekilde bu iktidar mücadelesinin içinde olmayacak ve bu değirmene su taşımaya çalışanlara istedikleri fırsatı vermeyeceğiz.
Göreve geldiğimiz andan itibaren elde edilen gelirler ile yapılan harcamalar her bir kuruşuna kadar açıklanmıştır ve bu hafta güncellenerek yeniden kamuoyu ile paylaşılacaktır.
Kulübümüz için harcadığımız her bir dakikanın ve her bir kuruşun bu dünyada karşılığı yoktur ve çok değerlidir. Tüm zamanımız ve sahip olduğumuz tüm maddi olanaklar kulübümüzün emrindedir. İmkânlarımız Sakaryaspor'a feda ve helal olsun.'
OLUŞUM GÖRDÜĞÜMÜZDE
Metin Doğrucan yeni oluşum için ise şu mesajı verdi: 'Son olarak, kulübümüz yetkili organları, şehrimiz yerel yöneticileri, Sakarya ili spor kamuoyu ve taraftarlarımızın ikna olacağı ve üzerinde mutabakat sağlayacağı bir yönetim modeli oluşumu ortaya çıktığı anda, bir dakika dahi beklemeden kulüp yönetimini kendilerine devretmekten son derece mutluluk duyacağız. Bunun dışında, ayağı yere basmayan proje ve vaatlerle ve sahip olduğumuz oyuncuların satışına güvenerek kulüp yönetimini devralacağını düşünenler ve onların amaçları için çırpınan tüm unsurlar bilmelidir ki; meydan boş değildir.'
22 Nisan 2013 , Pazartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI