22 Eylül 2018

Vali Özdemir Çakacak yeğeninin düğününde yerinde duramadı


Vali Özdemir Çakacak yeğeninin düğününde yerinde duramadı

Uşak Valisi Özdemir Çakacak yeğeni Serdar Çelikel'in Yıldız Gülbaş ile düğün cemiyetine katılmak için ilimize geldi. Ancak yeğenin bu özel gününde yerinde duramayan Vali Çakacak düğün töreninin organizasyonuyla ve davetlilerle yakından ilgilendi.
ADASU eski Genel Müdürü Naim Çelikel'in oğlu olan işadamı Serdar Çelikel'in Karakamış Mahallesi'nde evlerinin bahçesindeki düğün cemiyeti için ailesiyle ilimize gelen Vali Özdemir Çakacak, büyük heyecan yaşarken, deyim yerindeyse yerinde duramadı. Protokol misafirleri kapıda karşılayan Çakacak, Vali Hüseyin Atak'ın gelmesi ile birlikte yerine oturdu. Ancak nikah töreninde nikah masası organizasyonu yapan Çakacak, her şeyin eksiksiz olması için elinden geleni yaptı. Düğüne korumasız katılması dikkat çeken Çakacak, cemiyetten ayrılan misafirleri de karşıladığı gibi uğurladı. Çakacak'ın bu çabasını görenler ise, 'İster vali ister başbakan olsun ama yeğen sevgisi bir başka' demekten kendini alamadı.

* Vali Hüseyin Atak, Milletvekili Hasan Ali Çelik, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Osman Aydın, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, AKP İl Başkanı Davut Terzioğlu, Türk İş Mali Sekreteri ve Demiryol İş Sendikası Genel Başkanı Ergün Atalay gibi isimlerin katıldığı düğün cemiyetine AKP Genel Sekreteri İdris Naim Şahin'in de çelenk göndermesi dikkat çekti.

AKP İl Başkanı Terzioğlu
toplantılarını sıklaştırdı

AKP Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımı ile gerçekleştiren AKP İl Kongresi'nde başkan seçilen Davut Terzioğlu, yönetim kurulu ve partililer ile gerçekleştirdiği toplantıları sıkılaştırdı.
2011 yılında gerçekleştirilecek olan Genel Seçim çalışmalarına başlayan AKP İl Teşkilatı, İl Başkanı Davut Terzioğlu başkanlığında gerçekleştirilen toplantıları sıkılaştırdı. Seçimler için stratejik planlar hazırlayana AKP İl Teşkilatı, Genel Seçimler için hedefledikleri 7 milletvekilini çıkarmak için ince eleyip sık dokuyor. Bu arada davet edilen her programda yerini alan İl Başkanı Davut Terzioğlu, bu davranışı ile de 7'den 70'e herkesin gönlüne taht kurmuş durumda.


Halkın Sesi


AGDAŞ'a
'ihbarname'
tepkisi var

Camili Mahallesi'nde oturan Nemci Yıldız adlı okurumuz, bir fatura ödemediği için ihbarname gönderilmeden doğalgazının kesilmesine tepki gösterdi. Yıldız, AGDAŞ'ın doğalgaz kesim işlemlerini abonelere haber verdikten sonra yapması gerektiğini belirtirken, şikayetinde şu ifadeler yer verdi: 'Camili Mahallesi 1501 Ada G2 Blok Daire 8'de ikamet ediyorum. Bir süre önce bir fatura ödemediğim için doğalgazım kesildi. Ancak bu durum bizi çok mağdur etti. Doğalgazımızın kesilmesiyle ilgili hiçbir ihbarname gönderilmeden yapılan bu uygulamayı doğru bulmuyoruz. AGDAŞ yetkilileri abonelere bu konuda yardımcı olmalı. En azımdan gaz kesilmeden önce bir ihtarname gönderilebilir. Açma kapama ücretini ödemek zorunda kaldıktan sonra doğalgazımız açıldı. Özellikle yaz aylarında bazı abonelerin tatilde olması gibi nedenlerle geciken fatura ödemelerine karşı AGDAŞ ihbarname uygulaması başlatmalı.'
20 Temmuz 2009 , Pazartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI