16 Temmuz 2019

İlk toplantı dün yapıldı, görev dağılımı haftaya


İlk toplantı dün yapıldı, görev dağılımı haftaya

Günlerdir Sakarya kamuoyu tarafından merakla beklenen AKP'nin yeni il yönetim kurulu isim listesi İl Başkanı Recep Uncuoğlu tarafından açıklandı.
Yönetimde kadınlara ağırlık verilmesi dikkat çekerken, il başkanlığı konusunda adları geçen Erdal Yıldırım, Oktay Yıldırım, Mehmet Yılmaz ve Ali İhsan Yavuz'un Uncuoğlu'nun yönetiminde olduğu açıklandı.
Buna karşılık yerel seçimlerde Adapazarı Belediye Başkan aday adayı olan Ömer Kurteş, Sinanoğlu Belde Belediye Başkan aday adayı olan Şevket Ayaz'ın da yönetimde yer aldığı belirtildi.
4 Temmuz'da yapılan kongrede seçilen ancak daha sonra görevden alınan Davut Terzioğlu'nun yönetimin de yer alan Harun Sandıkçı ve Metin Kurtuluş'a da Uncuoğlu yönetimde yer verdi.
Yönetimin açıklanmasının ardından aylardan sonra ilk yönetim kurulu toplantısını yapan AKP'de görev dağılımının ise haftaya yapılacak olan yönetim kurulu toplantısında yapılacağı öğrenildi.


Halkın sesi

Terminal trafiği arapsaçı

Gazetemizi arayarak bir sorununu dile getiren okurumuz, Güney Terminal bölgesinde yaşanan trafik karmaşasına dikkat çekti. Okurumuz şunları belirtti: 'Terminal bölgesi günün her saatinde tam anlamıyla keşmekeşi yaşanıyor. Trafik ışıklarında beklemek bile nerede ise tehlikeli. Kıyıdan köşeden öne geçip yolcu kapmanın derdinde olan minibüs ve dolmuşçuları şehrin göbeğin de nedense kimse fark etmiyor. Bazen Güllük Camii'nin önün e ekipler bekliyor. O zaman hiçbir sorun olmuyor. Sürücüler ceza yememek için kurallara uyuyor. Bu konunun acilen çözülmesini bekliyoruz.'
22 Kasım 2009 , Pazar Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI