16 Ekim 2018

Dorukkent sakinleri, yolu dört gözle bekliyor


Dorukkent sakinleri, yolu dört gözle bekliyor

Teslimatı ve yapımı yılan hikayesine dönen Dorukkent sakinleri, isyan ediyor. Bu güne kadar konutlarını bir türlü teslim alamayarak, hem banka kredisi, hem kira ödeyen hak sahiplerinin sorunları her geçen gün daha da taşınmaz hal alıyor.
14 Haziran'da teslim edilmesi beklenen, ancak altyapı ve diğer sorunlar nedeni ile haziran ayı sonunda teslim edileceği belirtilen, konutlara ulaşımı sağlayacak olan yolun asfaltlanmaması ise konut sahiplerinin daha fazla tepkisini topluyor.
Yağışlar nedeni ile yolun asfaltlanmasının ertelenmesi üzerine, bu güne kadar bekleyen konut sahipleri önümüzdeki günlerde belediyeye giderek, tepkisini dile getirmeyi planlıyor.

Psikiyatri bölümünden el sanatları sergisi

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyor. Bu güne kadar bir çok yenilikleri hastaneye kazandırarak sağlık hizmetlerinde en yüksek performansı kazandırmak isteyen hastane yönetimi, yarın başka bir etkinliğe imza atıyor.
Hastanenin Psikiyatri Bölümü'nde bulunan hastaların, yaptıkları el işi çalışmaları yarın açılışı yapılacak sergide, yer alacak.
Sergi saat 14.00'da hastanenin üçüncü katında il protokolünün katılımı ile açılacak.

Milletvekilliği için hazırlığa başladılar

Önümüzdeki genel seçimlere yönelik milletvekili adayı olmak isteyenler, şimdiden çalışmalarına başladı.
Milletvekili adayı olmayı düşünen, ancak adaylığını hangi partiden koyacağı yönünde karar veremeyen bu isimler, 12 Eylül'de yapılacak referandumu bekliyor.
Bu referandum sonrası aralarında geçen yerel seçimlerde belediye başkanlığına aday olmuş, eski sendikacılar, emekli öğretmenler olduğu ifade ediliyor.

Günün fıkrası

Ticari deha

Tuhafiyeci dükkanından geçimini sağlayabiliyor, bir kösede üç beş kuruş da biriktirebiliyordu. Günün birinde sağındaki dükkan boşaldı, derken orası da tuhafiyeci oldu. Sonra solunda bir tuhafiyeci daha... Rekabet başladı, isleri kötüye gitti. Ama sonunda bir çözüm yolu buldu:
Sağındaki komşusu, dükkanının üzerine, gerçek ucuzluk burada yazdırmıştı. Solundaki, en büyük tuhafiye mağazası, yazılı bir bez asmıştı. Bizimki, ikisinin ortasına su yazıyı koydurdu 'Mağazaya buradan girilir'
20 Haziran 2010 , Pazar Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI