16 Temmuz 2019

CHP'nin tüm birimleri durmak bilmiyor


CHP il teşkilatının tüm birimleri yoğun bir mesai içinde. Baştan kadın kolları ve gençlik kolları olmak üzere, meslek komiteleri de dur durak bilmeden, gece gündüz demeden geziyor.
Partilerinin önümüzdeki genel seçimlere yönelik çalışma programınıı kapı kapı anlatan CHP'ye ait birimler, bu gezilerden ve çalışmadan da büyük zevk alıyor.
Yapılan bu çalışmalarda, partinin önde gelen isimleri, sosyal demokratlığı ile ilimizin önde gelen isimleri katılıyor. Hatta yapılan bu çalışmalar içinde Atatürkçü Düşünce Derneğinin uzun süre başkanlığını yapmış Berrin ergin, Ayhan Mutan ve Necdet Çakar gibi eski il başkanları ile görev yapmış, kadın kolları başkanları yer alıyor.

Çıkarılan işçiler tedirgin

Sakarya üniversitesi Kırkpınar Sosyal Tesisleri ve Kampus Otel'in bakıma alınması nedeni ile iş akdi fesh edilen çalışanlar tedirgin.
Üniversite yönetim kurulunun Eylül ayında başında aldığı karar ile iş akidleri fesh edilen ve tadilat çalışmalarının tamamlanmasından sonra tekrar işe alınacağı ifade edilen, çalışanlar, 'ya tekrar işe alınmazsak' korkusunu yaşarken, üniversite yönetiminin tekrar işe alınmaları konusunda duyarlı olmalarını istiyorlar.

İstanbullu emlakçıların gözü Sakarya'da

Kuzey Marmara otobanı ve Karasu demir yolu projeleri ile nedeni İstanbullu yatırımcıların ve emlakçıların gözü ilimizde.
İstanbullu yatırımcılar ve emlakçılar, bu iki projenin güzergahları üzerinde bulunan satılık arazilerin tesbiti ve güzergahlar hakkında bilgi almak için, sık sık ilimize geliyor, satılık arazileri belirliyor.
Her iki proje hakkında da bilgi alabilecekleri her türlü imkanı değerlendiren bu yatırımcıların iddialara göre Geyve ve civarında da aynı şekilde bir çalışma yürüttükleri söyleniyor.
25 Ekim 2010 , Pazartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI