16 Haziran 2019

Kamil Özkan ısrarı


2009 yerel seçimlerinde CHP'den Adapazarı Belediye Başkan adayı olan Kamil Özkan'ın önümüzdeki seçimlerde tekrar aday olması bekleniyor.
Dönemin CHP il yönetimiyle sorun yaşayan ve parti içi çekişmelerin gölgesinde girdiği seçimde her şeye rağmen başarılı bir sonuç elde eden Özkan'ın bu dönem şansının daha fazla olacağı söyleniyor.
Partililer, geçen dönem yaşananlardan ders alınması ve başkan adayının erkenden açıklanması suretiyle sahaya inilmesi gerektiğini savunuyor.
Partinin önde gelen birçok ismi, Kamil Özkan'la Adapazarı Belediyesi'nin bu dönem rahatlıkla kazanabileceğini ileri sürerek, 'Kamil Özkan geçen dönemde ekibini kendi kuramadı. Vahit Serbes yönetimi tüm belediye meclis üyeliği aday listesini kendisi şekillendirdi. Özkan'ın adaylığına son ana kadar muhalefet edilmesi de ayrı bir handikap konusu oldu. Bu dönem bu tip sorunlar yaşanmaz. Dişli ve ekibinin başarısız performansları ve son genel seçimlerde CHP'nin ilimizde elde ettiği başarı gibi faktörler de göz önünde bulundurulduğunda hasret bu dönem sona erer. Ünal Ozan'ın ardından Adapazarı, sosyal demokrat belediyecilik anlayışına tekrar kavuşur' yorumlarında bulunuyor.
Son il seçimlerinde Ecevit Keleş ve ekibini desteklemesi, Milletvekili Engin Özkoç'la da Adapazarı Belediyesi'nde iken uzun süre teşriki mesaide bulunmuş olmasının Kamil Özkan için avantaj olduğu ve aday olmayı istemesi halinde herhangi bir sorun ve muhalefetle karşılaşmayacağı konuşuluyor.
Tüm bu gelişmeler ve söylemler ışığında Özkan'ın nasıl bir tavır takınacağı merak ediliyor.

MHP'liler son turda

İl kongresinin ardından ilçe teşkilatlarına ziyaret turları gerçekleştiren Mehmet Erdoğan başkanlığındaki il yönetimi, Perşembe günü teşkilat ziyaretlerini tamamlayacak.
MHP İl Yönetimi, Perşembe günü yapılacak olan il yönetimi toplantısının ardından Sapanca ve Arifiye ilçe teşkilatlarını ziyaret edecek.
Sapanca ve Arifiye ilçe teşkilat ziyaretlerine yönetim kurulunun tam kadro halinde katılması bekleniyor.
Teşkilatlarla görüş alışverişinde bulunan MHP İl Başkanı Mehmet Erdoğan'ın kendilerine kongre süreci ile ilgili teşekkür ettiği belirtildi.

KENT GÜNLÜĞÜ

' 26 Haziran Saat 14.00'de SEAH Kardiyoloji Klinik Şefi Doç.Dr.Hüseyin Gündüz, AKM'de panel düzenleyecek.

' 27 Haziran Saat 10.00'da Sakarya'da Hayvancılık Sektörünün Mevcut Durumu, Gelecek Vizyonu konulu Çalıştay, Gıda-Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker'in katılımı ile Elmas Otel'de gerçekleştirilecek.

' 29 Haziran Saat 14.00 Söğütlü Geleneksel, Kültür, Sanat, Spor, Tarım, Hayvancılık ve Süt Festivali, Yağlı Pehlivan Güreşleri Festivali açılışı.

' 29 Haziran Saat 16.00 Adapazarı Belediyesi Geleneksel Sünnet Törene, Çark Mesire Nikah Salonunda yapılacak.

TWİTTER GÜNLÜĞÜ
gunduzsuleyman ‏@slymngunduz: Mısır süreç olarak ne kadar Türkiye'ye benziyor. Türkiye bir gömlek ilerde.

Kemalettin Kaya ‏@kemalettinkaya: Mısır da yeni cumhur başkanı müslüman kardeşlerin adayı kazandı tahrir meydanında büyük coşku var

MURAT YAZICI ‏@mysamem: Bugün Sakaryadan eski çalìşma arkadaşlarım gelecek aileleriyle birlikte olacağız. Göreve bağlı değil sen olduğun için seni arayan dostlarla.

çiğdem erdoğanatabek ‏@cigdematabek: Annemden,rahmetli anneannemin türküleri 'giderim bende bende,bir ayvam kaldı sende,ister sarar ister sol,hiç meylim yoktur sende

AK Parti Sakarya‏@AKPartiSakarya: Üye çalışmalarımız, 'Gelecek'sen gel' Sloganı ile sürüyor, standlarımız 16 ilçe merkezinde.
25 Haziran 2012 , Pazartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI