20 Ağustos 2018

Gözler genel merkezde!


12 Haziran seçimlerine katılmayan Türkiye Partisi'nde Ramazan Bayramı'ndan sonra bir hareketlilik bekleniyor.
Başlangıçta hayli aktif bir politika izleyen ancak daha sonra hız kesen ve seçimlere katılmayan Türkiye Partisi'nin il teşkilatı da faaliyetlerini durdurmuştu.
TP İl Başkanı Aydın Zengin, Ramazan Bayramı'nın ardından yapılacak olan toplantılarla bir yol haritası belirleyeceklerini söyledi.
Genel merkezden gelecek kararı beklediklerini ve ona göre hareket edeceklerini söyleyen Zengin, 'Teşkilat olarak çalışmalarımıza başlamak için genel merkez kararını bekliyoruz' dedi.
Öte yandan Zengin, Tekrar aktif çalışmaların başlamasıyla yeni bir il teşkilat binası tutacaklarını da sözlerine ekledi.

Saadet Partisi toparlanıyor
Milli Selamet Partisi ile başlayıp Milli Nizam, Refah ve Fazilet derken şu anda da Saadet ismiyle yola devam ve içinden AK Parti, HAS Parti ve Türkiye Partisi gibi partiler çıkartan Saadet Partisi, eski günlerini arıyor.
Geçtiğimiz günlerde Genel Başkan Mustafa Kamalak'ın da katılımıyla Kentpark'ta iftar organizasyonu düzenleyen partide morallerin bir hayli yüksek olduğu gözlendi.
Özellikle Saadet'ten kopanların kurduğu HAS Parti'nin AK Parti ile birleşme görüşmeleri yapması Saadet'lilerin bıyık altından gülmesine neden oluyor.
Adeta, 'Biz size demedik mi hiçbir parti Milli Görüş'ün yerini tutmaz' dercesine eski arkadaşlarına taş atan Saadet'liler, yuvaya dönüş yolunu da açık tutuyor.
HAS Parti'nin AK Parti ile birleşmesi halinde birçok partilinin Saadet'e geri döneceği konuşuluyor.
Bazı HAS Partililer ise AK Parti ile birleşilmeyeceği umutlarını hala koruyor.
Kimi partililerse şimdiden AK Parti birleşmesini garanti görüp partiden ayrılıyor.
Bir kısım HAS Partilinin ise tercihini MHP'den yana yaptığı görülüyor.

Başkan Dişli, bir hayli memnun

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli'nin son günlerde keyfi oldukça yerinde. Allah da bozmasın.
Adapazarı Belediyesi, bu yıl Ramazan ayı içinde farklı bir etkinliğe imza atarak, yıllardan beri sosyal ve kültürel etkinliklerden uzak kalan yeni yerleşim bölgesinde 'Mahallemde Şenlik Var' adı altında Ramazan Programı düzenliyor.
Korucuk Mahallesinde başlayan bu etkinlik Karaman Mahallesinde devam etti son olarak. Önümüzdeki günlerde de Camili Mahallesinde yapılacak.
Ancak bu organizasyonlarda dikkat edilen bir durum var ki, bu olay Adapazarı Belediyesinin üst düzey yöneticileri ve personelini de memnun ediyor.
Gerçekleşen bütün etkinliklere eksiksiz katılan Başkan Dişli, vatandaşlardan aldığı tepkiden ötürü mutlu. Bu nedenle Süleyman Dişli'nin keyfi son günlerde oldukça yerinde.


TWİTTER GÜNLÜĞÜ

Ahmet Çil ‏@ahmetcil: Zulüm altındaki Kardeşlerimize Dua Etmek İçin Cuma Günü Namaz Sonrası Ankara Hacı Bayramı Veli Camiinde Toplanılacaktır.

Zeki TOÇOĞLU ‏@sbbzekitocoglu: Sedaş kavşağındaki sinyalizasyon sistemini devre dışı bırakarak, yeni bir kavşak yaptık ve trafik akışını hızlandırdık. Böylece sedaş kavşağında artık bekleme dönemi hamdolsun bitti.

Mustafa Kaya ‏@Adapazari. Her tür iftar davetine itinayla iştirak edilir. İmza: Ben :) Tavuklu menü davetleri tercih sebebidir.

Halil Sağırkaya ‏@HalilSagrkaya: Suriye'deki karışıklık bir senedir var mı? Var... Peki neden Ramazan ayında şiddetin dozu bu denli arttı? Neden neden neden.

çiğdem erdoğanatabek ‏@cigdematabek:Hendek gençlik kolları baskanımız Bilal Bey in sifahanesini de ziyaret ettik
2 Ağustos 2012 , Perşembe Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI