19 Haziran 2019

Ankara çıkarması


İlimizdeki TSO ve Borsalar’ın başkan ve yöneticileri Ankara’ya giderek TOBB ve Ziraat Odaları Birliği Başkanları’nı ziyaret ettiler

SAKARYA BİRLİKTELİĞİ

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul , Meclis Başkanı Akgün Altuğ, Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Mete, ATSO Başkanı Z.Şinasi Bayraktar, Akyazı Ticaret Borsası Başkanı Şener Bayraktar ve yönetim kurulu üyeleri TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve TZOB Genel Şemsi Bayraktar’ı ziyaret ettiler.

BİRLİK BERABERLİK MESAJI
Geçtiğimiz ay yapılan oda ve borsa seçimlerinin ardından oluşan yönetim, meclis başkan ve üyeleri önce Sakaryalı olan Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar’ı ziyaret ederek, yönetimlerini tanıtıp fikir alış-verişinde bulundular. Ardından Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret eden Sakarya heyeti birlik- beraberlik mesajları verdiler.
 
14 Haziran 2013 , Cuma Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI