21 Ekim 2018

Cezalarda kantarın topuzu kaçıyor!


BBP İl Başkanı Ahmet Bayrak, fahri trafik müfettişleri tarafından kesilen trafik cezalarının ispat edilmesi gerektiğini savundu.

BBP İl Başkanı Ahmet Bayrak, fahri trafik müfettişlerinin kestiği trafik cezaları ile ilgili açıklama yaptı. Fahri trafik müfettişlerince kesilen cezalarda kantarın topuzunun kaçtığını dile getiren Bayrak, “PTT kanalıyla evlere tebliğ edilen 3-5 ay önceki tarihlere ait trafik cezaları can sıkmaya başlamıştır. Cezayı kesenin hiçbir ispat sunmadığı bu cezalar, özellikle emniyet kemeri, hatalı park, telefon ile konuşma gibi suçları içermektedir” diye konuştu.

İSPAT EDİLSİN
“Bu cezalara ya elden tebliğ ya da fotoğraf zorunluluğu getirilmelidir” şeklinde konuşan Bayrak, “Hatta trafik ceza yasasının tekrar düzenlenmesi gerektiği, cezayı düzenleyene de bazı zorunlulukların getirilmesinin daha adil olacağı kanaatindeyiz. Sakarya Milletvekillerinden bu konuyu gündeme almalarını bekliyoruz. Suçun karşılıksız kalması diye bir düşüncemiz olmadığını, ceza için suçun ispat edilmesi gerektiğini vurguluyoruz” dedi.
 
29 Temmuz 2013 , Pazartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI