19 Eylül 2018

‘TÜVASAŞ, şehir için bir markadır’


AKP Milletvekilleri ve il yönetimi TÜVASAŞ’ı ziyaret etti. TÜVASAŞ Genel Müdürü Erol İnal, fabrikanın ilimiz için bir marka olduğunu söyledi.

AKP milletvekilleri Türkiye Vagon Sanayi A.Ş’yi ziyaret ettiler.TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı, AKP Milletvekilleri Ayhan Sefer Üstün ve Ali İhsan Yavuz, AKP İl Başkanı Recep Uncuoğlu ve İl Başkan Yardımcısı Mutlu Işıksu, TÜVASAŞ Genel Müdürü Erol İnan’ı ziyaret etti.TÜVASAŞ’ınilimiz için büyük önem taşıdığını belirten AKP Milletvekilleri, Türkiye’de demiryolu sektöründe hızlı bir değişim yaşandığını TÜVASAŞ’ın da geleceğe yönelik hedeflerini belirleyerek bu değişimi yakalaması gerektiğini vurguladılar. Milletvekilleri bu süreçte TÜVASAŞ’ın yanında olduklarını ifade ettiler.TÜVASAŞ’ın Sakarya için bir marka değeri olduğunun altını çizen Erol İnal, fabrikanın yaptığı yatırımlar hakkında milletvekillerine bilgi verdi. İnal, “Sakarya’yı raylı sistemler merkezi haline getirebiliriz” diyerek milletvekillerinden destek istedi.
6 Eylül 2013 , Cuma Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI