22 Eylül 2018

Hayatları altüst oldu


6 yıl önce 15 yaşını henüz doldurmayan Selin Bozkurt’u kaçıran Servet Aynacı, yaklaşık bir yıl sonra kızın ailesinin şikayetinden vazgeçmesi üzerine nikah kıydı. İki çocuk sahibi olan Aynacı çiftinin hayatı yıllar sonra gelen hapis cezasıyla alt üst oldu.

6 yıl önce yaşı küçük bir kızı kaçıran ve daha sonra kızın ailesinin şikayetten vaz geçmesi üzerine nikah kıyarak Selin’de evlenen Servet Aynacı’nın (26) ceza evine girmesiyle hayatları altüst oldu. Açılan Kamu davası nedeniyle 11 yıl hapis cezasına çarptırılan Servet Aynacı’nın eşi Selin Ayvacı, iki çocuğuyla ayakta kalma mücadelesi veriyor.
TEPKİ GÖSTERDİ
Bir sitede kapıcılık yapan eşinin cezaevine girmesiyle iki çocukla ortada kalan Selin Aynacı, mağduriyetini anlatırken gözyaşlarını tutamıyor. Davanın Yargıtay’da temyiz aşamasında resmi nikah cüzdanını ve iki çocuklarının doğum kâğıtlarını bildiren Aynacı, buna rağmen hapis cezasının onanması karşısında büyük şaşkınlık ve üzüntü yaşıyor. Aynacı, “Herkes yuva yapmaya çalışıyor, benim yuvam devlet tarafından dağıtılıyor. Benim eşim adam öldürmedi, biz yuva kurduk” şeklinde tepkisini dile getiriyor.
EŞİNİ BEKLİYOR
Eşiyle kendi isteğiyle kaçtığını ve çok güzel bir yuvaları olduğunu söyleyen Aynacı, iki çocukla ortada kaldığını vurguluyor. Eşinin adam öldürmediğini, sadece yuva kurduklarını belirten gözü yaşlı genç anne, üzüntüsünü şöyle dile getiriyor: “Bütün her şey yıkıldı. Bir anda eşimi aldılar götürdüler. Ne yapacağımı, nereye başvuracağımı da bilmiyorum. Kaldım böyle. Bir işim de yok. Kapıcı dairesinde ne kadar otururuz bilmiyorum. O kadar uğraşıyorlar yuva yapmak için, ben yuvamın yıkıldığını görüyorum. Hiçbir şey elimden gelmiyor, bunun üzüntüsünü yaşıyorum. Ne olursunuz birileri yardım etsin. Biz hiçbir şey yapmadık, biz yuva kurduk.”
 
9 Eylül 2013 , Pazartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI