18 Temmuz 2019

Bülbül’den kutlama mesajı


MHP İl Başkanı Muhammed Levent Bülbül, Ahilik Haftası dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Bülbül, “Ahilik kültürü, asırlar boyu milli birlik, toplumsal dirlik ve düzenin güç kaynağı olmuştur. Ahilik Haftası kutlamalarının, aynı zamanda Türk ekonomisinin belkemiğini, sanayileşmemizin ve kalkınmamızın çekirdeğini oluşturan esnaf ve sanatlarımızın sorunlarını ele almak için de bir fırsat teşkil etmesini umuyorum” dedi.

ESNAFIN GÜCÜ YOK
Esnaf için bugün olumsuz bir tablo bulunduğunu belirten Bülbül, “Bugünkü olumsuz ekonomik ortam esnafın ve sanatkarın bu haftayı kutlayacak gücünün kalmadığını göstermekte, hükümetin ise bu olumsuz tabloyu görmezden gelmeye devam etmesini, esnafımızın şanssızlığı olduğunu düşünüyor, tüm olumsuzluklara rağmen ahi geleneğinin yaşatılmaya çalışılmasından da memnuniyet duyduğumu ifade ederek esnaf ve sanatkarımızın bu önemli gününü kutluyorum” dedi.
 




23 Eylül 2013 , Pazartesi Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

 



 



Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI