22 Temmuz 2019

EN ANLAMLI ZİYARET


Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Yaşlı Hizmet Birimi, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü kapsamında Sakarya’da ikamet eden 100 yaş ve üzerindeki vatandaşlara yönelik ev ziyaretleri gerçekleştiriyor.

Bu kapsamda, Sosyal Gelişim Merkezi bünyesinde hizmet veren Yaşlılara Saygı Kulübü üyesi çocuklar ile 104 yaşındaki Cemile Tırpan ve 101 yaşındaki Hamide Sevgi’nin evleri ziyaret edildi. Gerçekleştirilen ziyaretler ile ilgili açıklamalarda bulunan Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “Yaşlı Hizmet Birimimiz tarafından Sakarya’da ikamet eden 100 yaş ve üzerindeki vatandaşlara yönelik ev ziyaretleri gerçekleştiriliyor. Sosyal Gelişim Merkezi bünyesinde hizmet veren Yaşlılara Saygı Kulübü üyesi miniklerin de katıldığı ev ziyaretleri ile toplumda yaşlılara yönelik farkındalık oluşturmayı amaçlıyoruz” diye konuştu.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından sürdürülen sosyal hizmetlerin devam edeceğini belirten Yüce, “Sakarya Büyükşehir Belediyesi olarak yaşlı vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını tespit ederek yaşam standartlarını daha da yükseltmek amacıyla çeşitli desteklerde bulunuyor, yaşlılarımız için özel ve önemli günlerde sosyal ve kültürel etkinlikler düzenliyoruz. Bu kapsamda düzenlediğimiz ev ziyaretlerimize devam edeceğiz” diye konuştu.
 
2 Ekim 2013 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI