24 Temmuz 2019

AGD kampanya başlattı


Anadolu Gençlik Derneği (AGD), kurban derilerini toplamak için kampanya baş-lattı. Elde edilen gelirle, ihtiyacı olan öğ-rencilere yardımda bulunulacağı belirtildi

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Şube Başkan Yar-dımcısı Muhammet Özto-paloğlu, kurban derisi top-lamak için kampanya baş-lattıklarını belirterek, "Ana-dolu Gençlik Derneği ola-rak gerçekleştireceğimiz ça-lışmalar var, buralarda kullanılmak üzere 81 ilden gelen öğrencilere ve öğrenci evlerine gıda yardımı amaçlı eğitim programları yapıyoruz, tanıtım için mesaj sistemimiz var. Hedefimiz 500-1000 arası deri toplamaktır" dedi.

ORTAK ÇALIŞMA

Hasene Sosyal Yardımlaşma Derneği’nin, Anaodolu Gençlik Derneği’nin Avrupa ayağı olduğunu belirten Öztopaloğlu, "Kurban derilerinden elde edilen gelir tamamen öğrenci ihtiyaçlarının giderilmesinde kullanılacak. Hasene Derneği tarafından elimize ulaşan yardımları denetlemek amaçlı denetlemeci aileler ve şahıslar geliyor, bunlar kontrollü şekilde yapılıyor. Biz cemaat mantığıyla çalışmıyoruz, siyasi kimliğe bakmıyoruz, bizim açımızdan insanların ahlaklı ve müslüman olması yeterlidir bu çerçevede her müslüman kardeşimize yardımcı olmaya hazırız" dedi. 
10 Ekim 2013 , Perşembe Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI