19 Haziran 2019

ÖRAV’ın eğitimleri hızla devam ediyor


Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV), eğitimcilerin kişisel ve mesleki gelişimlerine sürdürülebilir destek sağlamak amacıyla 2008’den bu yana sürdürdüğü “Öğrenen Lider Öğretmen” eğitimlerini tüm yurtta olduğu gibi ilimizde de sürdürüyor.

Özel Enka Okullarında düzenlenen eğitimde katılımcılara sınıf yönetimi, ölçme değerlendirme ve etkili iletişim modüllerinin yeraldığı eğitim klasörleri dağıtıldı. Ayrıca katılımcılar, eğitim sonrası vakıf tarafından gönderilen şifrelerle ekampüs web sayfasını kullanma hakkını elde ederken, pek çok e konferansa, sanal derse katılma, kendi web sayfalarını oluşturarak çalışmalarını yayınlama gibi mesleki gelişim fırsatını yakalamış oldular.
Sadece bir hafta sonunda yapılan eğitimlere, www.orav.org.tr adresinden bireysel başvuların sürdüğünü belirten yetkililer, ücretsiz olarak Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı ilkokul, okulöncesi ve ortaokulda çalışan öğretmenler ile üniversitelerin 3 ve 4’üncü sınıf öğrencileri ve atama bekleyen öğretmenlerin de bireysel başvuruyla katılabileceklerini belirttiler. Eğitimi tamamlayan katılımcılara Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV) tarafından sertifika veriliyor.
 
25 Ekim 2013 , Cuma Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI