19 Mayıs 2019

Aktaş bilgilendirdi


İl Emniyet Müdürü Mustafa Aktaş, ’Güvenlik kameraları ile daha güvenli yaşam alanları’ Projesi kapsamında Çark Caddesi Ka-feler Sokağı’ndaki mekanları gezerek, Proje hakkında bilgi verdi

İl Emniyet Müdürü, ’Güvenlik kameraları ile daha güvenli yaşam alanları’ Projesi kapsamında bilgilendirme çalışmalarına devam ediyor. Emniyet Müdürü Mustafa Aktaş, dün Çark Caddesi, Kafeler Sokağı’nda bulunan işletmeleri gezerek, proje hakkında bilgiler içeren broşürler dağıtarak, esnafı bilgilendirdi. Proje ile ilgili güvenlik kameralarıyla daha güvenli yaşam alanları oluşturmak istediklerini söyleyen Aktaş, "Çark Caddesi ve civarındaki esnafları arkadaşlarımla birlikte geziyoruz. Bu proje 2 ay önce başlayan bir proje. Bu proje ile güvenli olan Sakarya’mız daha güvenli hale gelecek" dedi.
İKİNCİ AŞAMA
İl Emniyet Müdürü Mustafa Aktaş esnafa yönelik yaptığı bilgilendirmede, " Özel güvenlik kameralarının sayısının arttırılması suretiyle şehrin güvenliğine katkıda bulunmak istiyoruz. Merkez ilçelerimiz başta olmak üzere arkadaşlarımızla gruplar oluşturduk. Halkın yoğun olduğu yerlerde özel güvenlik kameralarına teşvik amaçlı bir proje yürüttük. 2. aşamasına geldiğimiz bu çalışmada esnaftan da olumlu tepkiler alıyoruz" şeklinde konuştu.
ÖNEMLİ ÇALIŞMA
Şehirde ne kadar fazla özel güvenlik kamerası olursa şehirde güvenliği sağlamada o kadar katkı sağlayacaklarının da altını çizen Aktaş, "İlçelerde de çalışmalarımız var. Fakat bu İl Merkezli ve Sakarya Emniyeti’ne ait bir çalışma. Soruşturma dosyalarına delil olarak konmasında ve MOBESE kameralarının yetersiz olduğu alanda özel güvenlik kameraları büyük önem arz ediyor" dedi. Kafeler Sokağı’ndan sonra Çark Caddesi’ni de dolaşan Aktaş, bölgedeki MOBESE kameralarıyla ilgili incelemede bulundu.
6 Kasım 2013 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI