24 Eylül 2018

Büyükşehir ve SAÜ işbirliği


Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezi faaliyetleri, Sakarya Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümü öğrencilerine tanıtıldı.

Programda konuşan Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürü Betül Karapınar, “Sosyal hizmetler, toplumun gelişmesi ve mağduriyetlerin giderilmesi için çok önemlidir. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi olarak birçok faaliyet gerçekleştiriyoruz” dedi.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezi, Sakarya Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümü öğrencilerini misafir etti. Bu kapsamda merkez bünyesinde gerçekleştirilen faaliyetler hakkında öğrencileri bilgilendirmek amacıyla seminer düzenlendi. Programa, Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürü Betül Karapınar, Sakarya Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Hasan Hüseyin Taylan ile çok sayıda üniversite öğrencisi katıldı.
Sosyal Gelişim Merkezi’nin faaliyetleri ve Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal hizmetler alanında yaptığı çalışmaları içeren video gösterimiyle başlayan program, Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürü Betül Karapınar’ın sunumuyla devam etti. Karapınar, “Sosyal hizmetler, toplumun gelişmesi ve mağduriyetlerin giderilmesi için çok önemlidir. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi olarak birçok faaliyet gerçekleştiriyoruz. Engelli hizmetlerinden, evde yaşlı bakım hizmetlerine, sıcak aş dağıtımından, düzenli yiyecek yardımlarına, çocuk kulüplerinden, aile danışmanlığına kadar birçok alanda geniş bir yelpazeyle hizmet veriyoruz” şeklinde konuştu.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen seminer için teşekkür eden SAÜ Sosyal Hizmet Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç.Dr. Hasan Hüseyin Taylan “Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal hizmet alanında yapmış olduğu güzel çalışmaları yakından takip ediyoruz. Üniversite ve Belediye işbirliğinin güzel örneğini sunan Sakarya Büyükşehir Belediyesine şahsım ve öğrencilerim adına çok teşekkür ediyorum” diye konuştu. 
13 Kasım 2013 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI