16 Haziran 2019

SATSO 26’ncı Meslek Komitesi Üyeleriyle bir araya geldi


Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nın çoğunluğu kereste ve mobilya üretim ile iştigal eden 26’ıncı Meslek Komitesi meslek grubu üyeleriyle tanışma ve istişare etmek üzere yemekli bir toplantıda buluştu.

Reisoğlu Restoran’da gerçekleştirilen toplantıya SATSO Yönetim Kurulu ve Komite Üyesi Yunus Tever, Meclis üyesi, Murat Kurtuluş, Komite Başkanı Sadullah Balıkçıoğlu, Meslek Komite Başkan Yardımcısı İsmet Durak, SATSO Meclis Eski Başkanı Birol Öner ve meslek grubu üyeleri iştirak etti.
Söz konusu toplantı ile ilgili değerlendirmede bulunan SATSO Yönetim Kurulu Üyesi Yunus Tever, üyelerle SATSO Yönetimi arasında köprü oluşturduklarını belirterek, “Üyelerimizin sorunlarını, sektörel değerlendirmelerini dinlemek ve bu doğrultuda yönetim kurulu olarak çözüm üretmek amacıyla toplantılar tertip ediyoruz. Üyelerimizle iletişim sürekli kılmak ve istişare kültüründen yola çıkarak karşılık görüş alışverişi ile çözüm odaklı bir yönetim anlayışını benimsiyoruz” dedi.
Toplantıya katılımlarından dolayı meslek grubu üyelerine teşekkür eden Tever, Komite olarak üyelerimizle birlikte ilimizde sektörümüzün çıtasını yükseltme gayretindeyiz” ifadelerini kullandı.
 
5 Aralık 2013 , Perşembe Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI