15 Ağustos 2018

SATSO İzmir’de toplandı


2013-2017 yılları arasındaki 4 yıllık süreci kapsayan “Stratejik Plan Çalışmaları” İzmir’de yapıldı. SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul, “Biz istiyoruz ki Sakarya, sadece Türkiye değil, dünya ölçeğinde işaret edilen bir cazibe merkezi olsun.

SATSO’nun 2010 yılında başlanan Stratejik Plan çalışmalarının ikinci dört yıllık hedef stratejilerinin belirlendiği toplantı İzmir Büyük Efes Swiss Otel’de gerçekleştirildi. Toplantıya, SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul ve Meclis Başkanı Akgün Altuğ’un yanı sıra yönetim kurulu üyeleri, meclis üyeleri ve SATSO personeli katıldı.

STRATEJİK PLAN
İki günlük kamp programı çerçevesinde yapılan yoğun çalışma programında meclis üyeleri, 8’er kişilik, 10 farkı masada gruplanarak misyon -vizyon yenileme çalışmaları, şehrin ve odanın güçlü-zayıf yönleri, fırsat ve tehditlerinin belirlendiği SWOT analizi çalışmaları ile stratejik hedeflerini belirleyen çalışmalar gerçekleştirdi. Toplantıda konuşan SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul, “Biz istiyor ve planlıyoruz ki belirlediğimiz stratejik hedefler neticesinde Sakarya, Türkiye ekonomisinde ilk 5’te, turizmde gözde, ticarette merkez, tarımda ülkenin ambarı, sanayide yatırım cenneti olsun, sadece Türkiye değil, dünya ölçeğinde işaret edilen bir cazibe merkezi olsun. Türkiye’nin ekonomik, sosyal ve kültürel gelişimine ivme kazandırmak amacını taşıyan Odamız, birlikte yönetim anlayışı ile bu amaçlar doğrultusunda çalışmalarına devam edecek” dedi.

ÖNEMLİ BİR ADIM
SATSO Meclis Başkanı Akgün Altuğ ise meclis üyeleri tarafından yapılan çalışmaların ilin geleceğini etkileyecek önemli bir adım olduğuna dikkat çekerek “Temsil ettiğimiz kesim itibariyle şehrin ciddi bir bölümünü etkileyen SATSO camiası olarak bulunduğumuz konumun önemini kavrayarak çalışmalı ve bu doğrultuda hareket etmeliyiz” ifadelerini kullandı.
 
10 Aralık 2013 , Salı Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?

PUAN DURUMU


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI