20 Eylül 2018

AGDAŞ alacaklı çıktı


Doğalgaz çalışmaları sırasında bozulan yolların onarımı için Karasu Belediyesi’ne para ödeyecek olan AGDAŞ resmi bir yazışmada belediyeden alacağı olduğunu iddia etti.

Karasu Belediyesi’nden asfalt yapımı dolayısıyla alacağı bulunan bir şirket, doğalgaz döşenen yolların onarımı karşılığı belediyeye ödeme yapacak olan AGDAŞ’a İcra Müdürlüğü aracılığıyla 20 Eylül 2013 tarihinde haciz ihbarnamesi gönderdi. AGDAŞ, bu ihbarnameye resmi bir yazıyla itiraz etti.
YAZILI BAŞVURU
AGDAŞ’ın vekili Av. Osman İbrahimbaş yazılı olarak yaptığı itirazda, “Borçlunun müvekkil şirketten herhangi bir hak ve alacak veya teminatı bulunmadığı gibi şirketimizin ilgili borçludan 400.000.00- TL alacağı bulunmaktadır” diyerek, bu yazıyla takibin durdurulmasını istedi.
DOĞALGAZ YOK
Doğalgaz döşenmesi sırasında bozulan yolların onarımını üstlenen AGDAŞ’ın, Karasu Belediyesi’yle 10 milyon liralık talebe karşılık 2,5 milyon lira ödemeyi kabul ettiği biliniyor. Karasu Belediyesi henüz doğalgaz kullanımına geçmediği için AGDAŞ’ın belediyeden alacaklı olması soru işaretlerine alındı.
 
19 Aralık 2013 , Perşembe Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI