MHP’li Tezgel’den çifte ziyaret26 Aralık 2013, Perşembe

MHP Hendek İlçe Başkanı Atilla Tezgel ,MHP Hendek Belediye Meclis Üyesi Adayı Hüdaverdi Bahadır ve Yönetim Kurulu üyesi Şahin Ayas, Hendek İlçe Müftüsü Abdurrahman Şahin ve Hendek Orman İşletme müdürü Mustafa Arpacı’yı makamında ziyaret etti.
Tezgel ve beraberindekiler İlçe Müftüsü Abdurrahman Şahin ile bir süre sohbet ettiler.
Sohbetin ardından MHP İlçe Başkanı Atilla Tezgel, İmamların tarafsızlık ilkesi içerisinde görev yapmaları gerektiğini vurgulayarak, temsilci gibi çalışmamaları hususunda telkinlerde bulundu.
HAYIRLI OLSUN
Tezgel “Müftümüzün bu konularda hassas olduğunu düşünüyor ve aynı hassasiyet ile hareket edeceğinize inanıyorum. Bizleri ağırlamanızdan dolayı teşekkür ederim.
Müftü Abdurrahman Şahin ise bu konuda gerekli toplantıları yaptıklarını ifade ederek kendisinin göreve geldiği günden bu yana hassasiyet ile hareket ettiklerini söyleyerek ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti. Tezgel ve beraberindekiler İlçe Müftüsü Abdurrahman Şahin’i ziyaretin ardından göreve yeni başlayan Hendek Orman İşletme Müdürü Mustafa Arpacı’yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.
 

Bu haber toplam 1826 defa okundu.