19 Haziran 2019

İcra Kurulu oluşturuldu


Başkan Selahattin Aydın kendine ekibini belirledi. İcra Kurulu’nda Muzaffer Güneş, Ergün Özkan, Adnan Sipahi, İbrahim Nalbant ve İsmail Yenice yer alıyor.

Başkan Selahattin Aydın, sezon başında ki yönetim modelini yeni uygulamaya soktu. Aydın, “Sezon başında A.Ş’ye 6-7 kişilik bir icra kurulu düşündüm ama bu düşünceyi o dönemde faaliyete geçiremedik. Yönetim toplantımızda icra kurulunu dernek yönetiminden oluşturduk. Diğer arkadaşlarımız görevlerine devam edecek fakat biz oluşturduğumuz icra kuruluyla çalışacağız. Her hafta kendi aramızda toplanacağız. Geniş yönetim toplantısını ise ayda 1 kez yapmayı düşünüyoruz” dedi. İcra kurulu Selahattin Aydın, Muzaffer Güneş, Ergün Özkan, Adnan Sipahi, İbrahim Nalbant ve İsmail Yenice isimlerinden oluşturuldu.


Ay sonu kombine
paraları geliyor

Başkan Selahattin Aydın, Büyükşehir Belediyesi’nden 60 bin TL kombine parası aldıklarını söyledi Aydın Ocak ayı sonuna kadar diğer belediyelerden de kombine paralarının toplanacağını söyledi. Aydın, “Şaban Dişli, Zeki Toçoğlu ve Ergün Atalay kombine paralarını Ocak ayının sonuna kadar toplayarak bizlere teslim edeceğinin sözünü verdi” dedi.
 
8 Ocak 2014 , Çarşamba Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 

 


 

  Sakaryada Avukatlar

Site İçi Arama

 

 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

SİZCE SAKARYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NE?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI