21 Eylül 2018

Ünver: Şehrimiz işlenmemiş cevher


MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orhan Ünver, 20 yıldır ili yöneten zihniyeti değiştirmeye talip olduklarını ifade ederek, “Bir Belediye Başkanı için bu şehir işlenmemiş bir cevher” dedi.

MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Orhan Ünver, şehrin tüm sivil toplum örgütlerine yönelik ziyaretlere devam ettiklerini ifade ederek, “20 yıldır ili yönetim zihniyeti değiştirmek için göreve talibiz. Göreve geldiğimiz takdirde ilimizin sivil toplum örgütlerine yönelik projelerimiz var. Onlarla birlikte bu projeleri gerçekleştireceğiz” dedi.
DEPREM BİLİNCİ
İlimizin en önemli problemlerinin başında deprem konusu geldiğini vurgulayan Ünver, “1999 depreminden sonra ki ilk yerel seçimlerinden itibaren şehrin sağlam zeminlere kayması gerektiğini her fırsatta dile getirdik. Bu gün hala bu bilinç ulaşmadığımızdan ötürü, bundan sonra ki depremlerde can kaybımız büyük olacak” ifadesini kullandı.
YENİKENT’E ÖNCELİK
Bu gün şehrin nasıl gelişeceği yönünde karar vermek zorunda olduğumuzu vurgulayan Ünver, yeni yerleşim bölgesinin yanlış tercih olduğu konusunda bir görüşünde yaygınlaştırılmaya çalışıldığını vurguladı. Kendilerinin önceliklerinin bu algıyı ortadan kaldırmak olduğunu belirten Ünver, “Seçildiğimiz takdirde önceliğimiz yeni yerleşim bölgesi olacak” dedi.
İŞLENMEMİŞ CEVHER
Büyükşehir Belediyesinin yeni yerleşim bölgesinde yapacaklarını da ifade eden Ünver, “Şehrin sağlam zeminlerde gelişmesini sağlayacağız. Diğer taraftan şehri Kuzeyden Karadeniz aracılığıyla dünyaya açacağız. Hayal edebiliyorsanız başarırız. İlimizin bir belediye başkanı için işlenmemiş cevher” dileyerek göreve talip olduğunu söyledi.
 

 
14 Ocak 2014 , Salı Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da OkuduGAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?


altın


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI