23 Ekim 2018

Hendek Acil’in kapısı standart hale geldi


Geçtiğimiz haftalarda hizmete giren Hendek Devlet Hastanesi Acil Servisi kapısının standartlara uymadığı ile ilgili bir haber yapmıştık. Hastanenin Acil Servisi yeni binası modern bir hale getirilirken, kapısının standartlara uygun olmamasına yönelik gelen tepkileri bu haberimizde yer vermiştik. Haberin ardından önceki gün Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğinden bir mail aldım. Gelen mailde, Hendek Devlet Hastanesinin Acil Servisinin kapısının standart hale getirildiğini gösterir görsel dokümanlar yer alıyordu. Yapılan çalışmalar sonucu kapının standart hale getirildiği belirtiliyordu. Böylelikle yaşanan bir sorunu ilgili kurumlarla iş birliği içinde çözümlemiş olduk. Gösterilen duyarlığın diğer aktardığımız sorunlarda da devam etmesi temennisiyle Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine teşekkür ederiz..

**
Allah korusun
ya çökerse…

‘Vatandaş Ne diyor’ köşesinde halkımızı ilgilendiren ne varsa elimizdeki imkanlar dahilinde yer veriyoruz. Bu nedenle elimize gelen her türlü bilgi ve görsel, bu sütunlarda yer alıyor. Dün gazetemiz çalışanlarından bir arkadaşımız, yayalara sıkıntı veren bir durumu görerek, fotoğraflarmış. Fotoğraftan gördüğünüz gibi, inşaat çevresini kontrol altına tutmak için saç duvarlar çekilmiş. Ancak, inşaat çalışmaları nedeni ile kaldırımda bulunan kilitli parkelerin bir bölümü boşalmış. Dolayısıyla burudan geçen yayalar için altı boş kaldırım tehlike yaratıyor. Her ne kadar kaldırım yaya trafiğine kısmen kapalı olsa da, üzerinde bir yaya varken çökme ihtimalini var diye düşünüyorum. Her ne kadar teknik bir eleman olmasam da, inşaat çalışmalarını sürdüren firma yetkilileri gerekli tedbirleri alsa da, bölgede risk olduğunu düşünüyorum. Halkımızdan uzak olsun, ama ya çökme olursa diye de düşünmeden edemiyorum.
 
16 Ocak 2014 , Perşembe Bu haber toplam 0 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu


Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara


 

 


 

  Site İçi Arama


 

 

 

 

 

 

Anket Sorusu Diğer Anketler

MİLLETVEKİLLERİNDEN EN ÇOK HANGİSİNİN PERFORMANSINDAN MEMNUNSUNUZ?

PUAN DURUMU


SAKARYADA HALI YIKAMA Sakarya'da Kiralık VinçSakarya OtelleriSakarya OtelSAKARYA HALI YIKAMASAKARYA DÜĞÜN SALONLARI